BK Jelgava|BJSS mājās zaudē Latvija U16

Ceturtdien, 3.martā, BK Jelgava/BJSS aizvadīja Pullman Latvijas Sieviešu basketbola līgas mājas spēli. Šoreiz tikāmies ar Latvija U16 vienību. Diemžēl viesi laukumā rādīja labāk sniegumu un atradās vadībā visas 40 spēles minūtes. Spēli noslēdzam ar vēl vienu zaudējumu ar rezultātu 46:64.

Jau spēles pirmajās minūtēs vadībā izrāvās viesi un jelgavnieces pirmo ceturtdaļu noslēdza vien ar 2 punktu guvumu (2:11). Arī spēles turpinājumā notikumus laukumā turpināja kontrolēt Latvija U16, puslaika pārtraukumā ejot ar rezultātu 26:18. Pēc puslaika pārtraukuma notikumu gaita laukumā nemainījās, pēc trešās ceturtdaļas viesiem atrodoties jau 19 punktu attālumā (30:49). Līdz spēles beigām rezultātu starpība vēl palielinājās, un spēli noslēdzam ar zaudējumu ar rezultātu 46:64.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 18 punktiem, 15 atlecošajām bumbām un 9 izprovocētām piezīmēm – Diāna Dude. 6 punktus un 6 atlecošās bumbas sakrājušas gan Loreta Beitāne, gan Rebeka Gorbunova. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS sastāvā: Annija Ķergalve (5), Luīze Briede (4), Tīna Makarova-Makaronoka (3), Laura Zambrāne (2), Ivonna Paegle (2).

Nākamajā Pullman Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēlē 4.martā BK Jelgava/BJSS dosies izbraukumā, kur tiksies ar Valmiera GLASS ViA/BVBS. Spēles sākums plkst.19:30. Nākamo Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli BK Jelgava aizvadīs 11.martā, kad izbraukuma spēlē tiksies ar šī brīža līderi BK Kandava/Anzāģe. Spēles sākums plkst.20:00.