BK Jelgava sezonu sāk pārliecinoši

Otrdien, 28.septembrī, Jelgavas sporta hallē BK Jelgava ar spēli pret BS Tukums/TSS atklāja Ramirent Nacionālās basketbola līgas sezonu. Lai arī pirmajā ceturtdaļā mūsējie laukumā spēli sāka lēni, turpinājumā jelgavnieki rādīja pārliecinošu sniegumu, izcīnot drošu uzvaru ar rezultātu 89:66.

Spēli pirmajā ceturtdaļā jelgavnieki uzsāka ar virkni kļūdu, kas ļāva BS Tukums/TSS gūt vairākus bezatbildes punktus un izvirzīties vadībā ar +7. Līdz ceturtdaļas beigām BK Jelgava viesus panākt neizdevās, pirmās spēles desmit minūtes noslēdzot ar rezuktātu 13:20. Spēles otrā nogriežņa beigās jelgavniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt, līdz puslaika pārtraukumam abām komandām noturot spēli punkts punktā (36:36). Arī spēles trešajā ceturtdaļā abas komandas rādīja līdzīgu sniegumu, tomēr otrajā  nogriežņa pusē laukumā dominēja BK Jelgava, neļaujot tukumniekiem gūt nevienu punktu. Desmit minūtes līdz spēles beigām BK Jelgava atradās vadībā ar +10 (62:52). Spēles noslēdzošajā ceturtdaļā mūsējie turpināja kontrolēt notikumus laukumā un palielināt rezultātu starpību. Sezonas pirmo spēli noslēdzam ar uzvaru ar rezultātu 89:66.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar 16 punktiem – Roberts Pāže. Komandas kapteiņa Jāņa Bērziņa kontā 14 punkti, savukārt Kristaps Pļavnieks sakrājis 13 punktus un 5 rezultatīvas piespēles. Pārējie punktu guvēji: Armands Seņkāns (11), Armands Ginters (10), Mārtiņš Šteinbergs (10), Uldis Feldmanis (7), Andris Justovičs (6), Salvis Fiļipovs (2).

Nākamo Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli BK Jelgava aizvadīs 5.oktobrī, kad savā laukumā Jelgavas sporta hallē uzņems BJBS Rīga/DSN. Spēles sākums plkst.20:00. Pirmo Latvijas basketbola Užavas kausa spēli mūsējie aizvadīs izbraukumā, kad jau piektdien, 1.oktobrī, plkst.20:00 tiksies ar BK Ķekava. Savukārt mūsu dāmu vienība BK Jelgava/BJSS Latvijas Sieviešu basketbola līgu atklās svētdien, 3.oktobrī, kad izbraukumā aizvadīs spēli pret BK Ogres Kolibri. Sākums plkst.14:00.