BK Jelgava/LLU pēdējo sezonas spēli aizvadīs 7.maijā

3.maija vakarā BK Jelgava/LLU aizvadīja otro LBL2 bronzas spēli, kurā Rīgas Hanzas vidusskolā tikās ar RSU vienību. Spraigā, emocionālā un piezīmēm bagātā spēlē mūsējiem nācās atzīt mājinieku pārākumu, ar 80:87 piekāpjoties rīdziniekiem. Trešo, izšķirošo un sezonas pēdējo spēli aizvadīsim jau otrdien, 7.maijā, Jelgavas sporta hallē.

Spēli veiksmīgāk iesāka jelgavnieki, 10 spēles minūšu laikā uzkrājot +5 (24:19). Spēles 2/4 sākumā mūsējie panāca +7 pārsvaru, tomēr spēles 16.minūtē RSU rezultātu izlīdzināja un turpinājumā – pārņēma vadību. Puslaika pārtraukumā komandas devās ar 4 punktu starpību, vadībā esot mājiniekiem (42:38). Atgriežoties laukumā pēc pārtraukuma BK Jelgava/LLU uzsāka pakaļdzīšanos un jau pēc 2.minūtēm rezultātu izlīdzināja, tomēr turpinājumā mūsējiem sāka klibot metienu precizitāte, kas ļāva mājiniekiem līdz nogriežņa beigām panākt +10 (64:54). Spēles pēdējās ceturtdaļas otrajā pusē jelgavniekiem vairākas reizes izdevās pietuvoties RSU un pat samazināt rezultāta starpību līdz viena metiena attālumam, tomēr spēles noslēgumā veiksmīgāk nospēlēja mājinieki, sagādājot mūsējiem zaudējumu ar 87:80, tādējādi izlīdzinot rezultātu sērijā (1:1).

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava/LLU sastāvā ar 19 gūtiem punktiem, 8 atlecošajām bumbām un 26 efektivitātes punktiem – Uldis Feldmanis, savukārt 17 punktus, 13 atlecošās bumbas, 8 izprovocētas piezīmes sakrājis Reinis Avotiņš. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku komandā: Maksims Husko (8), Jānis Bērziņš (8), Armands Seņkāns (8), Andris Justovičs (8), Kalvis Krūmiņš (8), Kaspars Neimanis (2), Emīls Kravinskis (2).

Izšķirošo LBL2 bronzas spēli BK Jelgava/LLU aizvadīs jau otrdien, 7.maijā, Jelgavas sporta hallē. Spēles sākums plkst.20:00. Nāc un atbalsti savu komandu klātienē sezonas noslēdzošajā spēlē!