Pamatturnīru noslēdzam ar uzvaru

Piektdienas vakarā BK Jelgava/LLU aizvadīja pēdējo pamatturnīra spēli, kurā mazrezultatīvā spēlē tikās ar Valmiera Glass/ViA-2 vienību. Lai arī pirms spēles mūsējie šajā duelī bija izteikti līderi, spēles laikā komandas 14 reizes mainījās līdera lomām un uzvara nebūt nenāca viegli. Spēles pēdējā ceturtdaļā BK Jelgava/LLU guva divas reizes vairāk punktu nekā pretinieki, tādējādi izcīnīja uzvaru ar 77:65.

Lai arī 1/4 sākumā bijām vadībā, spēles 4.minūtē viesi pārņēma vadību un līdz 8.minūtes beigās mūsējie nespēja gūt nevienu punktu, savukārt viesi guva 8 punktus. 1/4 noslēdzam iedzinējos ar 13:20. Līdz spēles 2/4 beigām viesi turējās dažu punktu vadībā, un, lai arī 49 sekundes līdz puslaika pārtraukumam mūsējie uz īsu brīdi pārņēma vadību, Valmiera Glass/ViA-2 ar precīziem soda metieniem atguva +1 (32:33). Spēles 3/4 abas komandas spēlēja punkts punktā un vairākas reizes izlīdzināja rezultātu, uz maiņām pārņemot vadību. 10 minūtes līdz spēles beigām mūsējiem 2 punktu deficīts (51:53). Spraiga spēle turpinājās līdz spēles 37.minūtei, kad turpinājumā mūsējie guva 12 punktus un lieliski spēlēja aizsardzībā, līdz spēles beigām viesiem neļaujot iemest nevienu bumbu.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava/LLU sastāvā ar 26 punktiem, 13 atlecošajām bumbām, 12 izprovocētām piezīmēm un 32 efektivitātes punktiem – Armands Seņkāns. Jānis Bērziņš spēlē atzīmējies ar 19 punktiem, 6 atlecošajām bumbām, +/- koeficientu 25. Centra spēlētājs Reinis Avotiņš guvis 10 punktus. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku sastāvā: Andris Justovičs (7), Adrians Ganuļevičs (6), Uldis Feldmanis (6), Emīls Kravinskis (3).

Līdz ar piektdienas spēli BK Jelgava/LLU ir noslēgusi LBL2 pamatturnīru. Šobrīd BK Jelgava/LLU ieņem 1.vietu turnīra tabulā, bet mūsu 1/8 pretinieks tiks noskaidrots pēc 18.marta, kad tiks aizvadīta pēdējā LBL2 pamatturnīra spēle.