Čempionu duelī visu izšķir viena ceturtdaļa

Otrdienas vakarā Jelgavas sporta halles laukumā BK Jelgava/LLU mājas spēlē tikās ar BK Ķekava. Šo abu komandu cīnas vienmēr ir bijušas principiālas, jo savā starpā tiekās 2017. un 2018. gadu LBL2 čempioni. Sezonas pirmajā abu komandu tikšanās reizē saspringtā spēlē izcīnījām uzvaru ar 94:72. Arī “atbildes” spēle izvērtās gana spraiga. Diemžēl mūsējie aizvadīja pavisam neveiksmīgu 3/4, kurā guva tikai 9 punktus, kas izšķīra visu spēles likteni. Šoreiz zaudējums ar rezultātu 81:92.

Pirmajā puslaikā spēle ritēja punkts punktā, kopā komandām mainoties līdera lomām 17 reizes, pēc 1/4 viesiem esot vadībā ar 25:26, savukārt puslaikā ejot ar neizšķirtu 53:53. Jau spēles 3/4 sākumā mūsējie pieļāva vairākas kļūdas, kliboja arī metienu precizitāte un spēle aizsardzībā, kas ļāva BK Ķekava uzkrāt +11 pārsvaru. Spēles pēdējā ceturtdaļā abas komandas uz laukuma rādīja līdzvērtīgu sniegumu, katrai gūstot pa 19 punktiem, tomēr mūsējiem sadeldēt viesu uzkrāto pārsvaru neizdevās – spēli zaudējam ar rezultātu 81:92.

Komandas kapteinis Andris Justovičs spēlē pret BK Ķekava izcēlies ar 100% precizitāti (8/8) no divpunktu metienu zonas, kopā spēlē sakrājot 25 punktus, ko papildina 5 atlecošās bumbas, 8 izprovocētas piezīmes un 29 efektivitātes punkti. 16 punktus sakrājis Uldis Feldmanis, savukārt 11 punkti – Jānim Bērziņam. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava/LLU sastāvā: Reinis Avotiņš (8), Toms Bitītis (7), Armands Seņkāns (5), Kalvis Krūmiņš (5), Adrians Ganuļevičs (4).

Nākamo spēli BK Jelgava/LLU aizvadīs izbraukumā 16.februārī, kad plkst.14:00 atbildes spēlē tiksies ar turnīra tabulas līderi – Kandava/COMPOR vienību, pret kuru iepriekšējā reizē piedzīvojām zaudējumu ar 76:82. Jau rīt, 14.februārī, nākamo spēli LSBL aizvadīs BK Jelgava/BJSS, kas izbraukumā tiksies ar BK Saldus/Sporta skola. Spēlēm tiešsaistē var sekot līdzi LBS mājaslapā www.basket.lv