Uzvara pret OC Limbaži!

Otrdienas vakarā BK Jelgava/LLU aizvadīja LBL2 spēli, kurā tikās ar OC Limbaži, kas šobrīd turnīra tabulā ieņem 2.vietu. Lai arī 40 spēles minūšu laikā vadības maiņa notika 4 reizes, mūsējie visas spēles laikā uz laukuma rādīja labāku basketbolu, kas vainagojās uzvarā ar rezultātu 81:61.

Spēles pirmajā ¼ labu sniegumu laukumā rādīja Jānis Bērziņš, gūstot vairāk nekā pusi (10 no 18)  visas komandas iekrāto punktu. Kopumā laukumā abas komandas rādīja līdzvērtīgu spēli, pēc ¼  mūsējiem esot minimālā +1 (18:17) pārsvarā. 2/4 sākumā mūsējie spēja savu pārsvaru palielināt līdz +7, tomēr nogriežņa otrajā pusē viesi starpību samazināja līdz 5 punktiem (42:37). Pēc puslaika pārtraukuma mūsējie turpināja palielināt rezultāta starpību un demonstrēja labu precizitāti no 3punktu metienu līnijas – 4 tālmetieni Andrim Justovičam, 1 – Jānim Bērziņam. Pēc 3/4 BK Jelgava/LLU jau +20 (68:48). Pēdējā nogrieznī gandrīz 3 minūtēs jelgavnieki neguva nevienu punktu, tomēr pēc trenera G.Justoviča norādījumiem spēja atgūties un līdz spēles beigām noturēt stabilu +20 pārsvaru, noslēdzot spēli ar 81:61.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava/LLU sastāvā ar 20 punktiem, 5 atlecošajām bumbām un 27 efektivitātes punktiem – Uldis Feldmanis. Komandas kapteinim Andrim Justovičam uzkrāti 19 punkti, savukārt Jānim Bērziņam – 16 punkti un 5 atlecošās bumbas. Ar 9 punktiem un 13 atlecošajām bumbām atzīmējies Armands Seņkāns. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku sastāvā: Toms Bitītis (5), Reinis Avotiņš (4), Elvis Satovskis (4), Emīls Kravinskis (3), Adrians Ganuļevičs (1).

Nākamo spēli BK Jelgava/LLU LBL2 aizvadīs Jelgavas sporta halles laukumā jau piektdien, 1.februārī, kad uzņemsim Bauskas BJSS/SC Mēmele vienību. Sākums, kā ierasts, plkst.20:00. LSBL vienība BK Jelgava/BJSS nākamo spēli aizvadīs 9.februārī, kad Zemgales OC plkst.13:00 uzņems Tartu Ülikool/Kalev. 9.februāra spēlē tiks noskaidrots arī otrais finālists, kurš BK Jelgava un basketbola veikala „Probasketball” sezonas līdzjutēju konkursā cīnīsies par Kristapa Porziņģa oficiālajiem sporta apaviem – Adidas Pro Bounce 2018.