BK Jelgava Latvijas Basketbola Užavas kausa izcīņu pabeidz astotdaļfinālā

Trešdienas vakarā BK Jelgava devās izbraukumā, kur aizvadīja otro un izšķirošo Latvijas Basketbola Užavas kausa astotdaļfināla spēli. Lai nodrošinātu sev vietu ceturtdaļfinālā, jelgavniekiem spēle bija jāuzvar ar vismaz 15 punktu pārsvaru. Diemžēl jau spēles sākumā vadību savās rokās pārņēma mājinieki – spēcīgā Pafbet Latvijas-Igaunijas līgā spēlējošā BK Liepāja, un arī turpinājumā mūsējiem nebija pa spēkam apstādināt līgu augstāk spēlējošos pretiniekus. Izšķirošajā spēlē BK Jelgava piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 67:104, noslēdzot dalību turnīrā astotdaļfinālā.

Spēli mūsējie sāka lēni – pirmajās minūtēs mājinieki guva 9 bezatbildes punktus, un ceturdaļas turpinājumā liepājnieki savu pārsvaru palielināja, iedzenot mūsējos 20 punktu deficītā (12:32). Līdz puslaika pārtraukumam BK Jelgava bija jau 29 punktu attālumā no līderiem (59:30). Atgriežoties laukumā pēc puslaika pārtraukuma jelgavniekiem izdevās rezultātu starpību mazliet samazināt, desmit minūtes līdz spēles beigām rezultāts uz tablo 51:74. Tomēr pēdējā ceturtdaļa mūsējiem bija neveiksmīga, un rezultātu starpība palielinājās līdz -37. Dalību Latvijas Basketbola Užavas kausa izcīņā noslēdzam ar zaudējumu ar rezultātu 67:104.

​Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā spēlē ar 14 punktiem un 4 atlecošajām bumbām – Jānis Bērziņš. 11 punktus, 7 atlecošās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles sakrājis Armands Ginters. Pa 8 punktiem guvuši Roberts Pāže, Kaspars Neimanis un Uldis Feldmanis, kurš papildus sakrājis arī 6 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Mārtiņš Šteinbergs (6), Andris Justovičs (6), Armands Seņkāns (4), Salvis Fiļipovs (2).

Nākamo spēli BK Jelgava aizvadīs 18.decembrī, kad Ramirent Nacionālās līgas ietvaros izbraukumā tiksies ar BS Tukums/TSS. Spēles sākums plkst.19:00. Savukārt BK Jelgava/BJSS jau svētdien aizvadīs nākamo Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli. Šoreiz Jelgavas sporta hallē mūsu dāmas mērosies spēkiem ar Ogres Kolibri. Sākums plkst.15:30. Šobrīd BK Jelgava/BJSS mājas spēles norisinās bez skatītājiem!