Basketbols atgriežas Jelgavā jau nākamajā nedēļas nogalē!

Jau 28.augustā Jelgava svinēs XXI Piena, maizes un medus svētkus, kuru ietvaros BK Jelgava sadarbībā ar JPPI Sporta servisa centrs organizē ierasto 3×3 basketbola turnīru. Šoreiz turnīrā varēs piedalīties dalībnieki no 11 gadu vecuma, kuri ir izveidojuši savu FIBA spēlētāja profilu (https://play.fiba3x3.com/). Turnīra sākums plkst.11.00 Pasta salas stāvlaukumā, Pilssalas ielā 1. Pieteikums ar komandas nosaukumu un informāciju par katru spēlētāju – vārds, uzvārds, dzimšanas gads, diena, mēnesis – līdz 27. augusta pulksten 19 jāiesūta pa e-pastu [email protected] Pieteikties varēs arī sacensību dienā to norises vietā no pulksten 10 līdz 10.45. Dalība čempionātā ir bez maksas.

Komandā var pieteikt četrus spēlētājus. Komandas sacentīsies šādās grupās:

  • meitenes vecumā no 11 līdz 13 gadiem,
  • jaunietes vecumā no 14 līdz 16 gadiem,
  • jaunietes un sievietes vecumā no 17 gadiem,
  • zēni vecumā no 11 līdz 13 gadiem,
  • jaunieši vecumā no 14 līdz 16 gadiem,
  • jaunieši un vīrieši vecumā no 17 līdz 34 gadiem,
  • vīrieši vecumā no 35 gadiem.

Turnīru organizē basketbola klubs “Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”. 28. un 29. augustā Jelgavā, Pasta salas slidotavā, notiks Latvijas 3×3 basketbola līgas “Top Gun” 4. posms. Sākums plkst.11.00. Pasākums notiks bez skatītājiem, interesentus aicinot sekot līdz sacensību norisei tiešraidē 3×3 Latvija Youtube kanālā.  

 Pasākums tiek organizēts saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Pasākums norisināsies bez skatītājiem!

Dalībnieku personas dati – vārds, uzvārds, dzimšanas gads, sacensību laikā uzņemties fotoattēli un videoattēli – tiks apstrādāti nolūkā organizēt sacensības, publiskot sacensību rezultātus, informēt sabiedrību par sacensību norisi un popularizēt šo sporta veidu un aktīvu dzīvesveidu. Reģistrējoties sacensībām, dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar sacensību nolikumu, tai skaitā personas datu apstrādes noteikumiem, un sniedz piekrišanu dalībnieka personas datu apstrādei.

XXI Piena, maizes un medus svētku 3×3 baskebola turnīra nolikums