BK Jelgava/BJSS sīvā cīņā piekāpjas Audentese Spordiklubi

Sestdienas, 13.oktobra, vakarā Zemgales Olimpiskajā centrā otro spēli LSBL aizvadīja BK Jelgava/BJSS komanda, kura šoreiz uz laukuma tikās ar Igaunijas komandu Audentese Spordiklubi. Līdz spēlei ar jelgavniecēm Audentese Spordiklubi balance bija 1-1 (1 zaudējums, 1 uzvara), savukārt mūsējo kontā – viens zaudējums TTT Rīga Juniores komandai. Sestdien uz laukuma abas komandas pamīšus mainīja līdera lomu, tomēr spēles beigās mazliet veiksmīgāka bija viesu komanda, noslēdzot visu spēli ar rezultātu 64:71 un sagādājot BK Jelgava/BJSS otro zaudējumu.

Spēli abas komandas iesāka ļoti lēni – vēl pirmās ceturtdaļas 7 minūtē rezultāts uz tablo rādīja vien 3:3. Līdz pirmajam spēles pārtraukumam mūsējām izdevās izvirzīties minimālā +1 vadībā (10:9). Otrās ceturtdaļas sākumā BK Jelgava/BJSS īsā laikā uzkrāja 6 punktu pārsvaru, tomēr igaunietes drīz vien mūsējās panāca un izvirzījās vadībā ar +5. Spēles turpinājumā abas komandas turpināja mīt viena otrai uz papēžiem, pamīšus izvirzoties vadībā te vienai, te otrai komandai, tomēr līdz puslaika pārtraukumam rezultāts izlīdzinājās – 25:25. Spēles 3/4 kopumā ilgāku laiku vadībā aizvadīja BK Jelgava/LLU, tomēr katru reizi igaunietēm izdevās mūsējās panākt, ceturtdaļu noslēdzot ar +1 (46:47). Pēdējās ceturtdaļas 39.minūtē igaunietes sameta 8 punktus, mūsējām ļaujot gūt tikai 1 punktu, tādējādi visa spēle noslēdzās ar Audentese Spordiklubi uzvaru ar rezultātu 64:71. Kopumā spēles laikā vadības maiņa notika 11 reizes, savukārt 12 reizes komandas spēja rezultātu izlīdzināt.

Rezultatīvākā spēlētāju BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 17 punktiem, 16 atlecošajām bumbām un 8 izprovocētām piezīmēm – Diānai Dudei. 11 punkti, 8 atlecošās bumbas, 4 izprovocētas piezīmes un 6 pārķertas piespēles Alisei Karlsonei. Vita Šadrova pretinieku grozā iemetusi 10 punktus, kā arī guvusi 5 atlecošās bumbas. Pārējās punktu guvējas komandā: Enija Ķīvīte (9), Katrīna Kārkle (8), Dace Blūma (7), Inga Staņuna (2).

Nākamo spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs nākamajā nedēļas nogalē, 20.oktobrī plkst.18:00 tiekoties ar Tartu Ülikool/Kalev, savukārt 21.oktobrī plkst.13:45 – ar Tallinna Ülikool. Savukārt piektdien, 19.oktobrī Jelgavas sporta hallē mājas spēli aizvadīs mūsu LBL2 komanda  BK Jelgava/LLU, kad tiksies ar BA Turība vienību. Spēles sākums plkst.20:00.

Atgādinām, ka šosezon BK Jelgava sadarbībā ar ilggadējiem draugiem Probasketball basketbola veikalu vienam no mūsu uzticamākajiem līdzjutējiem dāvinās Kristapa Porziņģa oficiālos sporta apavus – adidas Pro Bounce 2018. Vairāk informācijas meklē mūsu mājaslapā!