Mārtiņš Šteinbergs uzsver komandas trumpju nozīmi uzvarā pār “Jēkabpili”

Pēc izcīnītā pirmā panākuma “Aldaris” Latvijas Basketbola līgā (LBL), basketbola kluba “Jelgava” aizsargs Mārtiņš Šteinbergs pēcspēles intervijā atzina, komanda uzvarētājā cīņā spēja izmantot tās lielākos trumpjus – metienu precizitāti un ātrumu.

 

“Patīkami uzvarēt, taču nevar krist eiforijā. Ir tikai sezonas sākums un aizvadītas divas spēles. Šo uzvaru neuzskatu kā pārsteigumu,” vērtē M.Šteinbergs. “Brīvie un precīzie metieni no dažādām distancēm deva plānoto pienesumu rezultātā. Šajā spēlē gan nespējām realizēt pietiekami daudz ātros uzbrukumus, jo bieži vien zaudējām cīņu pie sava groza. Taču spējām kontrolēt maču lielāko tā daļu un uzvarēt. Pats gan savu sniegumu vērtēju kā viduvēju. Ir nianses, kas manā spēlē noteikti ir jāuzlabo.”

 

25 gadus vecais un 191 centimetru garais aizsargs aizvadīja sekmīgu spēli, palīdzot BK “Jelgava” komandai regulārā čempionāta otrajā izbraukuma mačā ar 78:73 pieveikt “Jēkabpili”. M.Šteinbergs laukumā pavadītajās 28 minūtēs guva 11 punktus (2p. – 1/1, 3p. – 3/5), pārtvēra divas bumbas un izcīnījas divas atlecošās bumbas.

 

“Patīkami,ka treneris uzticas. Trāpīju lielāko daļu savus raidītos metienus, tādēļ nopelnīju vairāk minūtes laukumā. Šajā spēlē manu atrašanās ilgumu laukumā arī daudz ietekmēja tas, ka vairāki komandas biedri bija spiesti pamest laukumu piezīmju normas dēļ,” uz aizvadīto maču atskatās basketbolists.