“Jelgava” tiekas ar “Saldu”, Andris Justovičs atgriežas Jelgavā

29.oktobrī, plkst. 19.00 Zemgales olimpiskajā centrā “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta spēlē basketbola klubs “Jelgava” uzņems viesus no Saldus. Šī vakara pretinieku sastāvā laukumā dosies arī jelgavnieks Andris Justovičs, kurš vēl pērn pārstāvēja jelgavnieku krāsas.

BK “Saldus” līdz šim LBL turnīrā šajā sezonā izjutuši vien zaudējuma rūgtumu, bez ierunām piekāpjoties “Liepāja/Triobet” – 54:77, “Barons kvartāls” – 64:85, “Jūrmala/Fēnikss” – 62:83 un BK “Ventspils” 55:87. Saldenieki līdz šim vien divos no četriem mačiem spējuši gūt vairāk par 60 punktiem.

Viesu sastāvā rezultatīvākais spēlētājs amerikānis Prestons Medlins, kurš divos aizvadītajos mačos caurmērā guvis 16 punktus, savukārt labākais cīnītājs par atlecošajām bumām ir cita amerikānis 206cm garais un 113 kg smagais Adarius Pegas ik mačā savācot 6.3 bumbas.

“Saldus” rindas šosezon arī pārstāv 25 gadus vecais jelgavnieks Andris Justovičs, kurš komandā nopelnījis ievērojamu lomu, vidēji laukumā pavadot nepilnas 24 minūtes, vidēji mačā gūstot 5.5 punktus. Pērn divus metrus garais uzbrucējs nespēlēja traumas dēļ, taču iepriekšējās sezonas pavadīja BK “Jelgava” sastāvā.

Savukārt BK “Jelgava” vīri sekmīgi tikuši pāri pēdējam sāpīgajam zaudējumam pret “Barons kvartāls” un ir gatavi soļot tālāk, nopietni gatavojoties spēlei un uzvarai. Puiši aizvadītajās dienās īpaši strādājuši, lai uzlabotu metienu precizitāti.

Komandas spēlētāji un treneru kolektīvs aicina “Jelgavas” fanus, līdzjutējus un basketbola draugus atbalstīt komandu mājas spēlē šovakar, Zemgales olimpiskajā centrā. Kā ierasts, arī šīs spēles lielajā pārtraukumā notiks “Olybet” tālmetienu konkurss, kurā varēs laimēt 500 eiro.