BK Jelgava no Talsiem atved vēl vienu drošu uzvaru

Aizvadītajā piektdienā BK Jelgava izbraukuma RamirentNacionālās basketbola līgas spēlē tikās ar BK Talsi. Jelgavniekiar rezultātu 92:69 svinēja sezonas sesto uzvaru.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, kas pēc nepilnām 3 minūtēm bija izvirzījušies +10 punktu vadībā, tomērturpinājumā jelgavniekiem izdevās ierobežot talsiniekuuzbrukumu un sadeldēt pārsvaru līdz minimumam. Pirmajāpārtraukumā ejot mūsējiem -1 (18:19). Otrajā ceturtdaļā mūsējiepārņēma vadību un līdz puslaika pārtraukumam uzaudzēja +9 punktu pārsvaru (40:31). Trešajā ceturtdaļā jelgavnieki turpinājadominēt laukumā, palielinot savu pārsvaru līdz drošam +24 (72:28). Spēles noslēdzošajā nogrieznī mājiniekiem spēles gaitulauzt neizdevās – BK Jelgava ar rezultātu 92:68 izcīna vēl vienuuzvaru.

​Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā ar 26punktiem un 3 atlecošajām bumbām – Armands Seņkāns. Uldis Feldmanis spēlē sakrājis 18 punktus un 8 atlecošās bumbas, savukārt Mārtiņš Šteinbergs sakrājis 14 punktus, 6 atlecošāsbumbas un 7 rezultatīvas piespēles. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Salvis Fiļipovs (11), Jānis Bērziņš (6), Kristaps Pļavnieks (6), Kristers Vējš (5), Roberts Mednis (4), Armands Ginters (2).

​Nākamo spēli BK Jelgava aizvadīs 30.novembrī plkst.20:00, kad ar izbraukuma spēli uzsāks savu dalību Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas turnīrā. Nākamo Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli BK Jelgava aizvadīs mājās, kad 2.decembrī Jelgavas sporta halleslaukumā uzņems Spars/Ventspils Augstskolas vienību. Sākums, kā ierasts, plkst.20:00. Savukārt Latvijas Sieviešu basketbolalīgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS 1.decembrī plkst.20:00Zemgales OC uzņems Valmiera Glass ViA/BVBS vienību.