Aizvadītajā nedēļas nogalē – divas uzvaras

Pagājušajā nedēļas nogalē abas BK Jelgava komandas aizvadīja izbraukuma spēles, kurās izcīnīja pārliecinošas uzvaras.

Piektdien, 1.oktobrī, BK Jelgava atklāja Latvijas basketbola Užavas kausa turnīru, aizvadot spēli pret labi pazīstamo BK Ķekavu. Jau no spēles sākuma mūsējie laukumā rādīja pārliecinošu sniegumu, pirmo  ceturtdaļu  noslēdzot ar +6 (20:14), savukārt puslaikā – ar +9 (37:28). Pēc puslaika pārtraukuma jelgavnieki atgriezās ar jaunu sparu, aizvadot rezultatīvāko no ceturtdaļām – mājinieki guva vien 8 punktus, kas ļāva mūsējiem izvirzīties drošā vadībā ar rezultātu 62:36. Arī pēdējā ceturtdaļā pretiniekiem neizdevās lauzt notikumu gaitu laukumā, tādējādi BK Jelgava izcīnīja uzvaru ar rezultātu 85:54 pirmajā Latvijas basketbola Užavas kausa 2.kārtas dueļa spēlē. Atbildes spēli BK Jelgava aizvadīs 8.oktobrī plkst.20:00 Jelgavas sporta hallē.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar 13 punktiem un 5 atlecošajām bumbām – Uldis Feldmanis. 12 punktus un 9 atlecošās bumbas izcīnījis Armands Seņkāns, savukārt 12 punktu, 5 atlecošo bumbu un 7 rezultatīvu piespēļu guvums Kristapam Pļavniekam. Pārējie punktu guvēji: Mārtiņš Šteinbergs (11), Armands Ginters (10), Jānis Bērziņš (10), Kaspars Neimanis (8), Roberts Pāže (4), Salvis Fiļipovs (3), Andris Justovičs (2).

Savukārt BK Jelgava/BJSS vienība svētdien, 1.oktobrī, ar mazrezultatīvu spēli pret Ogres Kolibri atklāja Latvijas Sieviešu basketbola līgas turnīru. Arī dāmas visas 40 spēles minūtes kontrolēja notikumus laukumā, pēc pirmās ceturtdaļas izvirzoties vadībā ar +5 (13:8). Līdz puslaika pārtraukumam jelgavnieces savu pārsvaru palielināja līdz +12 (23:11), kuru noturēja arī līdz trešās spēles ceturtdaļas beigām (35:23). Spēles pēdējā ceturtdaļā BK Jelgava/BJSS pretiniecēm ļāva gūt vien 3 punktus, kas arī izlēma spēles likteni – dāmas LSBL sezonu atklāj ar drošu uzvaru ar rezultātu 53:26.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā – Alise Karlsone, kas 11 gūtajiem punktiem pievienojusi 9 atlecošās bumbas un 5 izprovocētas piezīmes. 10 punktus un 8 atlecošās bumbas guvusi Annija Ķergalve, savukārt Diānai Dudei – 10 punkti un 11 atlecošās bumbas. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS sastāvā: Linda Čevere (8), Viktorija Ivanova (5), Dace Blūma (4), Katrīna Kārkle (2), Tīna Makarova-Makaronoka (2), Laura Zambrāne (1).

Nākamo Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs 7.oktobrī plkst.19:30, kad Jelgavas sporta hallē uzņems BK Jūrmala. Savukārt BK Jelgava 5.oktobrī ar mājas spēli pret BJBS Rīga/DSN atklās Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēles.  Spēles sākums plkst.20:00.