BK Jelgava/BJSS piekāpjas RSU-2 vienībai

Ceturtdienas vakarā BK Jelgava/BJSS vienība Jelgavas sporta hallē aizvadīja Latvijas Sieviešu basketbola spēli, kurā tikās ar RSU-2 vienību. Viesi visas četras spēles ceturtdaļas izrādījās rezultatīvākas un laukumā rādīja labāku sniegumu. Šoreiz mūsu dāmām zaudējums ar rezultātu 57:84.

Jau no spēles pirmās minūtēs viesi izvirzījās vadībā, kuru no rokām neizlaida nevienu brīdi. Pēc pirmajām desmit spēles minūtēm RSU-2 vienība bija vadībā ar 18 punktu pārsvaru (29:11). Otrajā ceturtdaļā abas komandas spēlēja samērā līdzīgi, tomēr viesi turēja drošu pārsvaru, mūsējām atrodoties jau 19 punktu attālumā (26:45). Spēles otrajā puslaikā notikumu gaita laukumā bija nemainīgi par labu rīdziniecēm, un spēles liktenis bija izlemts – pēc trešās ceturtdaļas mūsu vienība atradās iedzinējos ar rezultātu 41:65, savukārt spēli noslēdzam ar rezultātu 57:84.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 12 punktiem un 8 atlecošajām bumbām – Diāna Dude. Pa 8 punktiem spēlē pret RSU-2 guvušas Luīze Briede un Tīna Makarova-Makaronoka. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS komandā: Viktorija Ivanova (7), Katrīna Kārkle (7), Linda Čevere (6), Loreta Beitāne (5), Annija Ķergalve (2), Samanta Vidiņa (2).

Nākamo Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs jau svētdien, 12.decembrī, kad Jelgavas sporta hallē mūsu dāmas mērosies spēkiem ar Ogres Kolibri. Sākums plkst.15:30. Savukārt BK Jelgava nākamo spēli aizvadīs 18.decembrī, kad Ramirent Nacionālās līgas ietvaros izbraukumā tiksies ar BS Tukums/TSS. Spēles sākums plkst.19:00. Šobrīd BK Jelgava/BJSS mājas spēles norisinās bez skatītājiem!