Jelgavnieki spēlē kā pa viļņiem un piekāpjas BK “Ventspils”

Basketbola klubs “Jelgava” 9.janvāra izbraukumā “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas spēlē ar 57:78 piekāpās Latvijas čempionvienībai BK “Ventspils”. Lai arī jelgavnieki trešajā ceturtdaļā ļāva mājiniekiem gūt vien piecus punktus, tomēr nestabilais sniegums spēles turpinājumā liedza izcīnīt uzvaru.

“Ļoti vāji iesākām maču. Ļāvām pretiniekiem gūt vieglus punktus, savukārt paši nespējām realizēt brīvus metienus no spēles. Visu spēli aizvadījām kā pa viļņiem. Trešajā ceturtdaļā veicām 14:2 izrāvienu, kam sekoja ventspilnieku atbilde ar 13:0,” stāsta BK “Jelgava” galvenā trenera asistents Gatis Justovičs. “Tagad jāgatavojas nākamajai spēlei pret “Barons/LDz”. Jāizanalizē kļūdas un jānovērš trūkumi”.

BK “Jelgava” sastāvā rezultatīvākais spēlētājs bija Dāvis Geks, kurš sakrāja 14 punktus. Denis Krestinins guva 13, bet Rihards Ginters atzīmējās ar 10 punktiem.

Kopumā “Jelgavas” spēlētāji uzrādīja tikai 20% zemu precizitāti no tālās distances un pārliecinoši zaudēja cīņā par atlecošajām bumbām – 29:47.

“Jelgavai” šis bija desmitais zaudējums sezonā un patlaban “Aldaris” LBL turnīra tabulā saglabā 7.vietu.
Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 18.janvārī, kad Zemgales olimpiskajā centrā tiksies ar Rīgas “Barons/LDz”. Spēles sākums plkst. 13.00.