No Bauskas – ar otro simtu šosezon

Sestdienas, 15.janvāra vakarā, BK Jelgava aizvadīja Ramirent Nacionālās basketbola līgas izbraukuma spēli, kurā tikās ar Bauskas vienību. Abas komandas aizvadīja rezultatīvu spēli, tomēr pārāki bija mūsējie – ar rezultātu 115:92 BK Jelgava izcīnīja 9.uzvaru šosezon, ierindojoties grupas turnīra tabulas 2.vietā.

Spēli abas komandas sāka līdzīgi, pirmās piecas minūtes aizvadot spēli punkts punktā. Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē stabilu vadību laukumā pārņēma mūsējie, pēc pirmajām desmit minūtēm uzkrājot +12 pārsvaru (32:20). Spēles otrajā ceturtdaļā abas komandas laukumā rādīja līdzvērtīgu sniegumu – lai arī mājinieki kopumā nogriezni aizvadīja par vienu punktu rezultatīvāk, spēles gaitu būtiski mainīt neizdevās. Puslaikā ejot rezultāts uz tablo rādīja 58:47, par labu mūsējiem. Trešajā ceturtdaļā Bauska pietuvojās vēl vienu soli tuvāk, samazinot BK Jelgava pārsvaru līdz +9 (74:83). Tomēr spēles noslēdzošajās desmit minūtēs jelgavnieki droši izlēma spēles likteni, gūstot gandrīz uz pusi vairāk punktu nekā pretinieki. BK Jelgava spēli noslēdz ar drošu uzvaru ar rezultātu 115:92.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā ar varenu 29 punktu, 7 atlecošo bumbu un 5 izprovocētu piezīmju guvumu  – Uldis Feldmanis. 23 punktus un 5 atlecošās bumbas Andrim Justovičam, savukārt Armands Seņkāns spēlē guvis 20 punktus un 12 atlecošās bumbas. Roberts Pāže 20 gūtajiem punktiem papildus guvis arī 8 rezultatīvas piespēles un 8 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Mārtiņš Šteinbergs (15), Jānis Bērziņš (8).

Nākamo Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēle notiks 18.janvārī Jelgavas sporta hallē. Šoreiz uzņemsim Kandava/Anzāģe vienību. Sākums plkst.20:00. Savukārt BK Jelgava/BJSS nākamo Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli aizvadīs 20.janvārī plkst.19:30, kad Jelgavas sporta halles laukumā tiksies ar BK Saldus/Sporta skola vienību. Atgādinām, ka spēles norisinās zaļajā režīmā – ieeja spēlē tikai uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Skatītājiem tribīnēs jālieto sejas aizsargmaskas un spēles laikā jāatrodas savās fiksētajās sēdvietās.