Ramirent Nacionālās basketbola līgas ceturtdaļfināla spēles
15.03.2024. 20.15 | BK Jelgava | 86 : 76 | BK Līvāni/BJSS | Jelgavas SH |
19.03.2024. 20.00 | BK Līvāni/BJSS | BK Jelgava | Līvānu 1.vsk. | |
22.03.2024. 20.00* | BK Jelgava | BK Līvāni/BJSS | Jelgavas SH |
* ja nepieciešams
Ramirent Nacionālās basketbola līgas astotdaļfināla spēles
29.02.2024. 20.00 | BK Jelgava | 61 : 69 | Bertānu Valmieras BS | Jelgavas SH |
07.03.2024. 19.00 | Bertānu Valmieras BS | 61 : 63 | BK Jelgava | Valmieras OC |
09.03.2024. 19.30 | BK Jelgava | 95 : 61 | Bertānu Valmieras BS | Jelgavas SH |
Ramirent Nacionālās basketbola līgas Rietumu grupas pamatturnīra spēles
06.10.2023. 20:00 | BK Jelgava | BK Grobiņa | Jelgavas SH | |
11.10.2023. 20:00 | Kandava/Anzāģe | BK Jelgava | Kandavas SH | |
20.10.2023. 20:00 | BK Jelgava | BK Talsi | Jelgavas SH | |
24.10.2023. 20:00 | BK Jelgava | BK Saldus | Jelgavas SH | |
07.11.2023. 20:00 | BK Jelgava | 79 : 60 | DSN/Turība | Jelgavas SH |
17.11.2023. 18:30 | RTU | 82 : 94 | BK Jelgava | Depo |
24.11.2023. 20:00 | BK Jelgava | 76 : 83 | BS Tukums/TSS | Jelgavas SH |
01.12.2023. 19:00 | BK Liepāja/LSSS | 70 : 71 | BK Jelgava | Liepājas OC |
06.12.2023. 19:00 | SPARS/Ventspils Augstsk | 66 : 73 | BK Jelgava | Ventspils OC |
13.12.2023. 19:30 | BK Grobiņa | 69 : 102 | BK Jelgava | Grobiņas SC |
19.12.2023. 20:00 | BK Jelgava | 79 : 93 | Kandava/Anzāģe | Jelgavas SH |
29.12.2023. 20:00 | BK Talsi | 74 : 99 | BK Jelgava | Talsu SN |
12.01.2024. 20:00 | BK Saldus | 74 : 82 | BK Jelgava | Saldus SN |
16.01.2024. 20:00 | BK Jelgava | 95 : 75 | SPARS/Ventspils Augstsk | Jelgavas SH |
24.01.2024. 19:30 | DSN/Turība | 64 : 69 | BK Jelgava | DSN |
02.02.2024. 20:00 | BK Jelgava | 90 : 75 | RTU | Jelgavas SH |
09.02.2024. 19:30 | BS Tukums/TSS | 61 : 88 | BK Jelgava | Tukuma SH |
15.02.2024. 20:00 | BK Jelgava | 83 : 60 | BK Liepāja/LSSS | Jelgavas SH |
Latvijas Sieviešu basketbola līgas 2.divīzijas pamatturnīra spēles
13.10.2023. 18:30 | Valmiera GLASS VIA/BVBS | BK Jelgava/BJSS | Valmieras 5. vsk. | |
18.10.2023. 19:00 | BK Jelgava/BJSS | BJBS Rīga/Jugla | ZOC | |
25.10.2023. 19:00 | Audentese Spordigümnaasium | BK Jelgava/BJSS | ZOC | |
01.11.2023. 19:00 | BK Jelgava/BJSS | Ventspils sporta skola Spars | ZOC | |
10.11.2023. 18:00 | RTU | BK Jelgava/BJSS | Depo | |
29.11.2023. 19:00 | BK Jelgava/BJSS | Latvija U16 | ZOC | |
13.12.2023. 19:00 | BK Jelgava/BJSS | BJBS Rīga/Juniores 2 | ZOC | |
10.01.2024. 19:00 | BK Jelgava/BJSS | Valmiera GLASS VIA/BVBS | ZOC | |
18.01.2024. 20:00 | BJBS Rīga/Jugla | BK Jelgava/BJSS | Juglas SN | |
24.01.2024. 19:00 | BK Jelgava/BJSS | RTU | ZOC | |
28.01.2024. 16:30 | RSU-2 | 55 : 54 | BK Jelgava/BJSS | Rimi OC |
31.01.2024. 19:00 | BK Jelgava/BJSS | 77 : 55 | Audentese Spordigümnaasium | ZOC |
10.02.2024. 13:00 | Ventspils sporta skola Spars | 70 : 71 | BK Jelgava/BJSS | VOC |
14.02.2024. 19:00 | BK Jelgava/BJSS | 77 : 39 | RBJSS Rīdzene | ZOC |
21.02.2024. 19:00 | BK Jelgava/BJSS | 69 : 53 | RSU-2 | ZOC |
24.02.2024. 12:00 | RBJSS Rīdzene | 53 : 87 | BK Jelgava/BJSS | Imantas vsk. |
05.03.2024. 18:00 | BJBS Rīga/Juniores 2 | 57 : 73 | BK Jelgava/BJSS | Rīdzene |