BK Jelgava/BJSS izcīna sesto uzvaru un atgriežas grupas turnīra tabulas 3.vietā

Ceturtdienas vakarā BK Jelgava/BJSS aizvadīja Pullman Latvijas Sieviešu basketbola līgas mājas spēli. Šoreiz savā laukumā tikāmies ar Valmiera GLASS VIA/BVBS vienību. Rezultātu atklāja viesi, tomēr mūsējās pretiniecēm ļāva būt vadībā vien nepilnas trīs minūtes – turpinājumā vadības grožus pārņēma jelgavnieces, un tos noturēja līdz spēles beigām. Mājās izcīnām sesto uzvaru šosezon ar rezultātu 68:52.

Spēles pirmo ceturtdaļu veiksmīgāk aizvadīja mājinieces, kas spēles trešajā minūtē pārņēma līdera pozīciju un līdz ceturtdaļas beigām uzkrāja +12 pārsvaru (18:6). Otrā nogriežņa vidū viesi spēja samazināt rezultātu starpību līdz 8 punktu starpībai, bet līdz puslaika pārtraukumam rezultātu starpība atgriezās līdz 12 punktu robežai (34:22). Arī pēc puslaika pārtraukuma BK Jelgava/BJSS turpināja kontrolēt notikumus laukumā un neļāva pretiniecēm pietuvoties – pēc trešās ceturtdaļas mūsējās bija vadībā ar rezultātu 54:41, savukārt līdz spēles beigām jelgavnieces savu pārsvaru palielināja līdz +16 (68:52).

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 18 punktiem, 6 rezultatīvām piespēlēm un 3 atlecošām bumbām – Laura Zambrāne. Diāna Dude sakrājusi 15 punktus, 11 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles. 8 punktus, 4 rezultatīvas piespēles un 3 atlecošās bumbas guvusi Linda Čevere. Pārējās punktu guvēji BK Jelgava/BJSS sastāvā: Loreta Beitāne (7), Samanta Grigorjeva (7), Katrīna Kārkle (4), Annija Ķergalve (3), Ivonna Paegle (2), Marta Pelša (2), Rebeka Gorbunova (2).

Nākamo Pullman Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs 10.februārī, kad Jelgavas sporta hallē plkst.19:30 uzņems Latvija U16 vienību. Savukārt mūsu Ramirent Nacionālās basketbola līgas vienība BK Jelgava nākamo spēli aizvadīs 8.februārī, kad tiksies ar BK Talsi. Spēles sākums plkst.20:00 Jelgavas sporta hallē. Atgādinām, ka BK Jelgava mājas spēles norisinās zaļajā režīmā – ieeja spēlē tikai uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Skatītājiem tribīnēs jālieto sejas maskas.