BK Jelgava spraigā spēlē piekāpjas grupas līderei

Otrdienas, 18.janvāra vakarā, BK Jelgava aizvadīja Ramirent Nacionālās basketbola līgas mājas spēli, kurā tikās ar šī brīža grupas līderi – BK Kandava/Anzāģe. Laukumā bija vērojama līderu cienīga spēle – spraiga un emocionāla, un spēles uzvarētājs tika noteikts spēles pēdējā minūtē. Ar rezultātu 63:66 arī BK Jelgava atzina līdz šim nepārspētās BK Kandava/Anzāģe pārākumu.

Spēli abas komandas sāka apņēmīgi, cīnoties par katru bumbu un rādot laukumā ļoti līdzīgu sniegumu. Pirmo ceturtdaļu viesi noslēdza vienu soli priekšā, rezultāts uz tablo – 19:20 viesu labā. Otrajā ceturtdaļā jelgavnieki pārņēma vadības grožus savās rokās, un līdz puslaika pārtraukumam bija uzkrājuši jau +13 (37:24). Atgriežoties laukumā vairāk nekā 3 minūtes mūsējie nespēja gūt nevienu punktu, kas ļāva viesiem īsā laikā rezultātu starpību samazināt. Tomēr līdz trešās ceturtdaļas beigām mūsējie savu vadību noturēja un atkal atrāvās 7 punktu attālumā (52:45). Spēles noslēdzošās ceturtdaļas pirmā puse aizritēja mūsu zīmē, taču jau nepilnas trīs minūtes līdz spēles beigām viesi spēles rezultātu izlīdzināja. Turpmākās minūtēs veiksme stāvēja tabulas līderu pusē, un šoreiz BK Jelgava nācās atzīt viesu pārākumu ar rezultātu 63:66.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā ar 15 punktu un 14 atlecošo bumbu guvumu-  Armands Seņkāns. 13 punkti, 7 atlecošās bumbas un 6 izprovocētas piezīmes Ulda Feldmaņa kontā, savukārt Robertam Pāžem – 10 punkti. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Valdis Miķelsons (8), Andris Justovičs (8), Jānis Bērziņš (5), Kristaps Pļavnieks (4).

Nākamo Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli BK Jelgava aizvadīs izbraukumā, kad 26.janvārī plkst.19:00 tiksies ar Spars/Ventspils Augstskola.  Savukārt BK Jelgava/BJSS nākamo Pullman Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli aizvadīs 28.janvārī plkst.19:30, kad izbraukumā tiksies ar Valmiera Glass ViA/BVBS.