BK Jelgava/BJSS uzvaru izrauj pēdējā sekundē

Ceturtdienas, 20.janvāra, vakarā BK Jelgava/BJSS aizvadīja Pullman Sieviešu basketbola līgas mājas spēli. Šoreiz savā laukumā uzņēmām BK Saldus/Sporta skolas vienību. Spēles pirmās trīs trešdaļas jelgavnieces aizvadīja vadībā, tomēr pēdējā ceturtdaļā laukumā aizvadīja īstu trilleri – mūsējās uzvaru izrāva vien pēdējā spēles sekundē ar +2 (65:63).

Spēles pirmajā ceturtdaļā abas komandas aizvadīja samērā līdzīgu spēli, 4 reizes mainoties līdera lomām. Pēc 10 nospēlētām minūtēm mums +4 (16:12). Otrajā ceturtdaļā jelgavnieces savu pārsvaru palielināja līdz +10 (34:24). Pēc puslaika pārtraukuma BK Jelgava/BJSS izdevās savu pārsvaru vēl mazliet palielināt un pēc trešās ceturtdaļas rezultāts uz tablo – 51:39. Spēles pēdējā ceturtdaļā BK Saldus/Sporta skola aizvadīja ļoti rezultatīvu spēli, un nogriežņa vidū viesi straujiem soļiem samazināja rezultātu starpību. 13 sekundes līdz spēles beigām viesi izlīdzināja rezultātu, tomēr, pateicoties Lindas Čeveres precīzam metienam, mūsējām tomēr izdevās uzvaru noturēt ar rezultātu 65:63.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 16 punktiem– Laura Zambrāne. 15 punktus guvusi Luīze Briede, savukārt Lindai Čeverei – 10 punkti. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS komandā: Ivonna Paegle (9), Diāna Dude (8), Katrīna Kārkle (5), Samanta Grigorjeva (2).

Nākamo Pullman Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs 28.janvārī plkst.19:30, kad izbraukumā tiksies ar Valmiera Glass VIA/BVBS. Arī mūsu Ramirent Nacionālās basketbola līgas komanda BK Jelgava nākamo spēli aizvadīs izbraukumā, kad 26.janvārī dosies pie Spars/Ventspils Augstskolas. Sākums plkst.19:00.