BK Jelgava/BJSS abās tikšanās reizēs piekāpjas TTT/RBJSS Rīdzene

Šonedēļ mūsu dāmu vienība BK Jelgava/BJSS aizvadīja divas Pullmann Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēles. Abās spēlēs BK Jelgava/BJSS piekāpās rīdziniecēm – mājās ar rezultātu 39:80, savukārt izbraukumā – 47:82.

Pirmajā spēlē ceturtdienas vakarā Jelgavas sporta hallē jau no sākuma veiksmīgāku spēli vadīja rīdzinieces – pēc pirmās ceturtdaļas jelgavnieces atpalika par 9 punktiem (11:20), savukārt ejot puslaika pārtraukumā – jau par 11 punktiem (21:32). Atgriežoties laukumā pēc puslaika pārtraukuma rīdzinieces aizvadīja ļoti rezultatīvu ceturtdaļu, palielinot savu pārsvaru jau līdz drošam +29 (31:61). Spēles pēdējā nogrieznī mūsējās guva vien 8 punktus, kas pretiniecēm ļāva savu pārsvaru palielināt vēl līdz +41. Pirmajā abu komandu tikšanās reizē BK Jelgava/BJSS noslēdz ar zaudējumu ar rezultātu 39:80.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 8 punktiem un 4 atlecošajām bumbām – Laura Zambrāne. Arī Loreta Beitāne spēlē guvusi 11 punktus un izcīnījusi 8 atlecošās bumbas, savukārt Katrīnai Kārklei – 6 punkti. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS komandā: Ivonna Paegle (4), Diāna Dude (4), Luīze Briede (3), Marta Pelša (3), Annija Ķergalve (2), Samanta Vidiņa (1).

Izbraukuma spēlē sestdienā abas komandas tikās otrreiz. Arī šajā spēlē jau spēles pirmajās 10 minūtēs rīdzinieces bija izrāvušās diezgan komfortablā +14 vadībā (24:10). Otrajā spēles ceturtdaļā abas komandas laukumā rādīja diezgan līdzīgu sniegumu, tāpēc mūsējām līdz puslaika pārtraukumam rezultātu starpību samazināt neizdevās (25:40). Arī otrajā spēles puslaikā notikumus laukumā nepārprotami kontrolēja mājinieces – pēc trešās ceturtdaļas pārsvars bija pieaudzis jau līdz +20 (58:38), savukārt līdz spēles beigām tas palielinājās līdz +35, un BK Jelgava/BJSS spēli noslēdz ar vēl vienu zaudējumu ar rezultātu 82:47.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 11 punktiem – Annija Ķergalve. 9 punktus, 7 atlecošās bumbas un 5 izprovocētas piezīmes sakrājusi Diāna Dude, savukārt 7 punkti – Laurai Zambrānei. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS komandā: Ivonna Paegle (6), Loreta Beitāne (5), Paula Blūmane (4), Dace Blūma (3), Katrīna Kārkle (2).

Nākamo Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs 20.janvārī plkst.19:30, kad Jelgavas sporta halles laukumā tiksies ar BK Saldus/Sporta skola vienību. Mūsu vīru komandas nākamā spēle notiks 18.decembrī Jelgavas sporta hallē. Šoreiz uzņemsim Kandava/Anzāģe vienību. Sākums plkst.20:00.