BK Jelgava/BJSS vēl viens zaudējums

Svētdien Jelgavas sporta halles laukumā tika aizvadīta Latvijas Sieviešu basketbola spēle, kurā BK Jelgava/BJSS tikās ar Ogres Kolibri vienību. Jau trešo spēli pēc kārtas, mūsu dāmu pretinieces izrādās pārākas – arī šoreiz zaudējums ar rezultātu 53:71.

Spēli veiksmīgāk iesāka jelgavnieces, kas pirmajā ceturtdaļas pusē bija iekrājušas pat +6 pārsvaru, tomēr viesi ātri vien rezultātu starpību izlīdzināja un pārņēma vadības grožus savās rokās. Pirmo nogriezni mūsējās noslēdz ar -5 (9:14). Otrajā spēles ceturtdaļā viesi rezultāta starpību mazliet palielināja un jelgavnieces atpalika jau par 7 punktiem (27:34). Tomēr spēles liktenis tika izlemts spēles trešajā nogrieznī, kad Ogres Kolibri sameta gandrīz divreiz vairāk punktus nekā mūsējās. Desmit minūtes līdz spēles beigām BK Jelgava/BJSS no līderēm atradās jau 18 punktu attālumā (40:58). Lai arī spēles pēdējā nogrieznī abas komandas rādīja līdzīgu sniegumu laukumā, jelgavniecēm vairāk izlieto ūdeni sasmelt neizdevās – BK Jelgava/BJSS piedzīvo sezonas trešo zaudējumu ar rezultātu 53:71.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 18 punktiem un 15 atlecošajām bumbām – Diāna Dude. Laura Zambrāne šajā spēlē guvusi 10 punktus un 6 atlecošās bumbas, savukārt Luīzei Briedei 7 punkti. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS komandā: Annija Ķergalve (5), Katrīna Kārkle (4), Loreta Beitāne (3), Samanta Vidiņa (3), Viktorija Ivanova (2), Amanda Budze (1).

Nākamo Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs ceturtdien, 16.decembrī, kad izbraukumā mērosies spēkiem ar Jūrmalas komandu. Sākums plkst.19:30. Savukārt vīru komanda nākamo spēli aizvadīs 18.decembrī, kad Ramirent Nacionālās līgas ietvaros izbraukumā tiksies ar BS Tukums/TSS. Spēles sākums plkst.19:00.