BK Jelgava komandas mājas zāles laukumā atgriežas ar uzvarām

​Šajā nedēļā ar BK Jelgava komandu mājas spēlēm pēcgandrīz mēneša pārtraukuma Jelgavā atgriezās basketbols. Abas komandas svinēja uzvaras – vīru komanda BK Jelgava mājasspēlē ar rezultātu 94:66 uzvarēja RTU vienību, savukārt LatvijasSieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS pieveicaDimantu akadēmijas/Ogres basketbola skolas komandu.

​Otrdien, 23.novembrī, BK Jelgava aizvadīja RamirentNacionālās basketbola līgas spēli. Pirmajā ceturtdaļā vadībāizvirzījās viesi, tomēr spēles desmitajā minūtē jelgavniekirezultātu izlīdzināja un pārtraukumā ejot rezultāts uz tablo rādījaneizšķirtu (16:16). Otrajā ceturtdaļā laukumā varēja vērotlīdzīgu abu komandu sniegumu, un arī puslaika pārtraukumāabas komandas devās pie neizšķirta rezultāta (36:36). Trešoceturtdaļu mūsējie iesāka ar 11 punktu izrāvienu, pārņemotkontroli pār notikumiem laukumā. Nogriežņa turpinājumāmūsējie savu pārsvaru palielināja līdz +16 (61:45). Spēlespēdējās desmit minūtēs viesiem spēles gaitu lauzt neizdevās, un mūsējie turpināja rādīt savu pārsvaru, līdz spēles beigām savupārsvaru vēl palielinot līdz +28 (94:66).

​Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā spēlē pretRTU ar 15 punktiem un 6 atlecošajām bumbām – UldisFeldmanis. Armands Seņkāns spēlē sakrājis 14 punktus un 10 atlecišās bumbas, savukārt 13 punkti, 4 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles Robertam Pāžem. Pārējie punktu guvējiBK Jelgava sastāvā: Kaspars Neimanis (12), Andris Justovičs(10), Kristaps Pļavnieks (10), Armands Ginters (8), JānisBērziņš (8), Mārtiņš Šteinbergs (2), Salvis Fiļipovs (2).

​Savukārt BK Jelgava sieviešu komanda BK Jelgava/BJSS ceturtdienas vakarā Jelgavas sporta halles laukumā uzņēmaDimantu Akadēmijas/Ogres basketbola skolas vienību. Spēlessākumā abas komandas rādīja līdzīgu sniegumu – pēc pirmāsceturtdaļas mājinieces bija vadībā ar +3 (20:17). Otrāsceturtdaļas sākumā jelgavnieces izvirzījās 11 punktu vadībā, taču līdz puslaika pārtraukumam īsā laikā Dimantuakadēmija/Ogres basketbola skolas vienība guva vairākusbezatbildes punktus, samazinot mūsējo pārsvaru līdz +3 (31:28). Arī trešajā spēles nogrieznī atkārtojās līdzīgs scenārijs – spēles25.minūtē jelgavnieces bija 11 punktu vadībā, tomēr līdznogriežņa beigām viesiem starpību izdevās samazināt līdz 3 punktu robežai un pārtraukumā iet ar rezultātu 43:40. Spēlespēdējās desmit minūtes lielu izmaiņu laukumā nebija – BK Jelgava/BJSS arī noslēdzošajā ceturtdaļā atradās vadībā līdz pat spēles beigām (54:49).

​Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS komandā ar 16 gūtiem punktiem, 6 atlecošajām bumbām un 3 rezultatīvāmpiespēlēm – Laura Zambrāne. Annija Ķergalve sakrājusi 11 punktus un 4 atlecošās bumbas, savukārt Diānai Dudei – 10 punkti un 13 atlecošās bumbas. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS komandā: Viktorija Ivanova (5), Marta Pelša (4), Ivonna Paegle (3), Amanda Budze (3), Luīze Briede (2).

​Nākamo spēli BK Jelgava aizvadīs jau 1.decembrī, kadLatvijas basketbola Užavas kausa spēlē uzņems Pafbet Latvijas-Igaunijas līgā spēlējošo BK Liepāja. Spēles sākums plkst.19:15. Savukārt nākamo Ramirent Nacionālās līgas spēli BK Jelgava aizvadīs izbraukumā, 4.decembrī plkst.14:00 tiekoties ar BK Liepāja/LSSS. Arī LSBL spēlējošā BK Jelgava/BJSS nākamospēli aizvadīs izbraukumā – 2.decembrī plkst.19:00 tiekoties arBJBS Rīga/Juniores-2.

Atgādinām, ka BK Jelgava mājas spēles tiek organizētas, pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumiem Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijasizplatības ierobežošanai”, kas nosaka, ka pasākumus apmeklēttikai skatītāji, kuriem ir sadarbspējīgs vakcinācijas vaipārslimošanas sertifikāts un tribīnēs jālieto sejas aizsargmaskas.Lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību un nodrošinātuslimības izsekojamību, ielūgumiem var pieteikties elektroniski, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, telefona Nr.) uz e-pastu[email protected] līdz 1.decembra plkst.17:00.