BK Jelgava Ramirent Nacionālo basketbola līgas sezonu turpina ar uzvaru

Otrdien, 5.oktobrī, BK Jelgava aizvadīja Ramirent Nacionālās basketbola līgas sezonas otro spēli, Jelgavas sporta hallē uzņemot BJBS Rīga/DSN vienību. Arī šajā mājas spēlē jelgavnieki bija labāki visos četros spēles nogriežņos, kas nodrošināja uzvaru ar pārliecinošu pārsvaru – 110:77.

Spēles rezultātu atklāja viesi, kas mazliet vairāk kā minūti atradās vadībā, tiekot līdz +5. Tomēr tas arī bija lielākais BJBS Rīga/DSN atrāviens – jau spēles 4.minūtē jelgavnieki pārņēma vadību, kuru vairs no rokām neizlaida. Līdz pirmās ceturtdaļas beigām BK Jelgava savu pārsvaru bija uzaudzējis līdz +9 (32:23). Otrajā ceturtdaļā mūsējie rezultātu starpību palielināja līdz +18 (56:38), savukārt pēc puslaika pārtraukuma tā pieauga līdz +26 (81:55). Spēles noslēdzošajās desmit minūtēs BK Jelgava spēja pārkāpt 100 punktu robežu, ar drošu pārsvaru (110:77) izcīnot otro Ramirent Nacionālās basketbola līgas uzvaru.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar 24 punktiem, 12 atlecošajām bumbām un 7 izprovocētāam pretinieku piezīmēm – Armands Seņkāns. 23 punktus guvis Andris Justovičs, savukārt 14 punkti – Robertam Pāžem. Pārējie punktu guvēji: Uldis Feldmanis  (12), Salvis Fiļipovs (11), Kristaps Pļavnieks (9), Jānis Bērziņš (5), Mārtiņš Šteinbergs (5), Kasparts Neimanis (5), Valdis Miķelsons (2).

Nākamo spēli BK Jelgava aizvadīs 8.oktobrī, kad Latvijas basketbola Užavas kausa atbildes spēlē Jelgavas sporta halles laukumā plkst.20:00 uzņems BK Ķekava. Ramirent Nacionālās basketbola līgas nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 12.oktobrī plkst.20:00, kad izbraukuma spēlē tiksies ar BK Ķekava. Savukārt BK Jelgava/BJSS Latvijas Sieviešu basketbola līgas nākamo spēli aizvadīs 7.oktobrī, kad Jelgavas sporta hallē uzņems Jūrmalas vienību. Spēles sākums plkst.19:30.