Pārceltais Piena, maizes un medus svētku 3×3 basketbola turnīrs jau nākamajā nedēļas nogalē!

11.septembrī ZOC sporta spēļu laukumos norisināsies XXI Piena, maizes un medus svētku 3×3 basketbola turnīrs, kas iepriekš tika atcelts nepiemērotu laika apstākļu dēļ. Turnīra sākums – plkst.13:00.

Turnīru organizē BK Jelgava sadarbībā ar JPPI Sporta servisa centrs un tajā varēs piedalīties dalībnieki no 11 gadu vecuma, kuri ir izveidojuši savu FIBA spēlētāja profilu un reģistrējuši savu komandu dalībai turnīrā (https://play.fiba3x3.com/). Pieteikums ar komandas nosaukumu un informāciju par katru spēlētāju – vārds, uzvārds, dzimšanas gads, diena, mēnesis – līdz 10.septembra pulksten 19 var iesūtīt arī elektroniski, uz [email protected] Pieteikties varēs arī sacensību dienā to norises vietā no pulksten 12:00 līdz 12:45. Dalība čempionātā ir bez maksas.

Komandā var pieteikt četrus spēlētājus. Komandas sacentīsies šādās grupās:

  • meitenes vecumā no 11 līdz 13 gadiem,
  • jaunietes vecumā no 14 līdz 16 gadiem,
  • jaunietes un sievietes vecumā no 17 gadiem,
  • zēni vecumā no 11 līdz 13 gadiem,
  • jaunieši vecumā no 14 līdz 16 gadiem,
  • jaunieši un vīrieši vecumā no 17 līdz 34 gadiem,
  • vīrieši vecumā no 35 gadiem.

Lūdzam ņemt vērā, ka spēkā esošo ierobežojumu dēļ ieeja ZOC nebūs iespējama.
Turnīra dalībnieku kustība tiks organizēta caur ZOC dienesta stāvvietu (ēkas aizmugurē).
Tāpat, dalībnieku ērtībai, aicinām personīgos transporta līdzekļus novietot ZOC dienesta stāvvietā, vai uz Kronvalda ielas.
Pasākums tiek organizēts saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Pasākums norisināsies bez skatītājiem!

Dalībnieku personas dati – vārds, uzvārds, dzimšanas gads, sacensību laikā uzņemties fotoattēli un videoattēli – tiks apstrādāti nolūkā organizēt sacensības, publiskot sacensību rezultātus, informēt sabiedrību par sacensību norisi un popularizēt šo sporta veidu un aktīvu dzīvesveidu. Reģistrējoties sacensībām, dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar sacensību nolikumu, tai skaitā personas datu apstrādes noteikumiem, un sniedz piekrišanu dalībnieka personas datu apstrādei.

XXI Piena, maizes un medus svētku 3×3 baskebola turnīra nolikums