BK Jelgava/BJSS pēdējo mājas spēli atzīmē ar uzvaru!

Trešdien, 31.martā, BK Jelgava/BJSS aizvadīja pēdējo Douglas LSBL atjaunotās līgas mājas spēli. Šoreiz Jelgavas sporta halles laukumā uzņēmām BJBS Rīga/Juniores-2. Jelgavnieces pirmajā puslaikā aizvadīja stabilu spēli, kas atļāva iekrāt pietiekami lielu pārsvaru pār rīdziniecēm, lai kompensētu mazāk rezultatīvo otro puslaiku un spēli noslēgtu ar uzvaru ar rezultātu 59:50.

Spēles rezultātu atklāja rīdznieces, tomēr jau 4.minūtē BK Jelgava/BJSS pārņēma vadību, kuru neizlaida no rokām visu atlikušo spēli. Pēc 1/4 jelgavniecēm +6 (16:10), savukārt lielāko pārsvaru izdevās uzkrāt spēles 2/4 – puslaikā dodamies ar stabile +20 (43:23). Spēles otro puslaiku rezultatīvāku spēli aizvadīja BJBS Rīga/Juniores-2, tomēr iznīcināt uzkrāto mājinieču pārsvaru neizdevās. Pēc 3/4 viesi bija samazinājuši BK Jelgava/BJSS pārsvaru līdz +15, savukārt līdz spēles beigām – līdz +9 (59:50).

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 15 punktu guvumu, 7 atlecošajām bumbām un 5 rezultatīvām piespēlēm – Enija Ķīvīte. 13 punktus un 15 atlecošās bumbas guvusi Diāna Dude, savukārt Laurai Zambrānei un Lindai Čeverei katrai pa 8 punktiem. Pārējās punktu guvējas: K.Kārkle (6), L.Beitāne (4), A.Karlsone (3), S.Smirnova (2).

Nākamo spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs jau sestdien, 3.aprīlī, kad izbraukuma spēlē tiksies ar Ikšķiles SS/Dimantu akadēmija. Spēles sākums plkst.14:00, spēles tiešraide tiks nodrošināta Latvijas Basketbola savienības Youtube kanālā.