BK Jelgava/BJSS kontā – četras uzvaras!

Otrdien, 16.martā, BK Jelgava/BJSS devās izbraukumā, kur aizvadīja Douglas LSBL spēli pret BK Jūrmala. Jau ceturtajā atjaunotās līgas spēlē jelgavnieces visas spēles laikā neizlaida vadības grožus, mājiniecēm atļaujot būt vadībā vien mazliet vairāk par pirmajām spēles 4 minūtēm. Arī šoreiz dāmas izcīnīja drošu uzvaru ar rezultātu 60:41.

Spēli ar precīzu tālmetienu atklāja jūrmalnieces, tomēr jau spēles piektajā minūtē BK Jelgava/BJSS pārņēma kontroli pār notikumiem laukumā. Pēc nospēlētām 10 minūtēm mūsējo pārsvars – +4 (14:10). 2/4 īsā laikā jelgavnieces uzaudzēja savu pārsvaru līdz +12, ļaujot pretiniecēm izrādīt vien minimālu pretestību un 10 spēles minūtēs gūt tikai 5 punktus. Līdz puslaika pārtraukumam BK Jelgava/BJSS pārsvars bija gandrīz divkārtējs – 29:15, savukārt pēc 3/4 spēles liktenis jau bija izlemts, rezultāts uz tablo – 50:28. Spēles noslēdzošajā nogrieznī jūtmalniecēm BK Jelgava/BJSS uzkrāto vareno pārsvaru iznīcināt neizdevās, spēli noslēdzam ar uzvaru ar rezultātu 60:41.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 16 punktiem un 8 atlecošajām bumbām – Alise Karlsone. Viktorijai Ivanovai 11 punkti, 5 atlecošās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles, savukārt Enija Ķīvīte papildus 11 gūtajiem punktiem sakrājusi arī 9 atlecošās bumbas un 7 izprovocētas piezīmes. Pārējās punktu guvējas: L.Zambrāne (8), S.Smirnova (6), K.Kārkle (4), D.Blūma (2), L.Beitāne (2). Šobrīd BK Jelgava/BJSS ar 4 uzvarētām spēlēm un 8 punktiem ierindojas Douglas LSBL B grupas 1.vietā.

Nākamo spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs nākamnedēļ, 25.martā, kad mājas spēlē Jelgavas sporta hallē uzņems Latvija U16 vienību. Spēles sākums plkst.18:30, spēles tiešraide tiks nodrošināta Latvijas Basketbola savienības Youtube kanālā.