Pirmajā pusfināla spēlē piekāpjamies čempioniem

Otrdienas vakarā Jelgavas sporta hallē tika aizvadīta pirmā LBL2 pusfināla spēle. Jau pirms spēles bija skaidrs, ka spēle būs spraiga un interesanta ne tikai augsto sportisko likmju dēļ, bet arī tāpēc, ka uz laukuma tikās iepriekšējo sezonu čempioni BK Jelgava/LLU un BK Ķekava. Lai arī rezultātu atklāja mājinieki, drīz vien vadību pārņēma viesi, un līdz spēles beigām mūsējiem to atgūt neizdevās, spēli noslēdzot ar zaudējumu (63:76). Otro pusfināla spēli aizvadīsim jau piektdien plkst.20:00 Ķekavas SC.

Spēles rezultātu atklāja jelgavnieki ar Armanda Seņkāna metienu, tomēr mūsējo vadība ilga tikai 2,5 minūtes – ķekavnieki drīz vien pārņēma kontroli laukumā, gūstot 8 bezatbildes punktus. Arī ceturtdaļas turpinājumā BK Ķekava dominēja laukumā, 1/4 noslēdzot ar 8:17. 2/4 mūsējiem izdevās atgūties un līdz puslaika pārtraukumam samazināt viesu pārsvaru līdz vien 3 punktu starpībai (27:30). Diemžēl 3/4 pirmās 2 minūtes jelgavnieki nespēja gūt nevienu punktu, un BK Ķekava bija vadībā jau ar +10. 10 minūtes līdz spēles beigām BK Jelgava/LLU bija cerīgā -2 (51:53), tomēr pēdējā spēles nogriežņa sākumā emociju karstumā sāka klibot jelgavnieku metienu precizitāte un viesi jau atkal spēja palielināt savu pārsvaru, šoreiz līdz +12. Spēles 37.minūtē mūsējie atkal atradās cerīgā 4 punktu attālumā, tomēr nepilnu 2 minūšu laikā sakrāto piezīmju dēļ laukumu pameta 2 BK Jelgava/LLU spēlētāji – Andris Justovičs un Kalvis Krūmiņš. Cīņas turpinājumā īpaši spraigā un emocionālā pēdējā ceturtdaļā līdz spēles beigām apstādināt BK Ķekavu neizdevās, līdz ar to pirmajā pusfināla spēlē atzīstam pretinieku pārākumu ar 63:76.

Rezultatīvākais  spēlētājs mūsu komandā ar 15 punktiem, 5 atlecošajām bumbām un 13 efektivitātes punktiem – Andris Justovičs. Arī Jānis Bērziņš spēlē sakrājis 15 punktus un 13 efektivitātes punktus, savukārt Armands Seņkāns pretinieku grozā iemetis 11 punktus, kā arī izprovocējis 4 pretinieku piezīmes. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku sastāvā: Kalvis Krūmiņš (8), Reinis Avotiņš (6), Kaspars Neimanis (5), Toms Bitītis (3).

Šobrīd BK Jelgava/LLU spēļu sērijā atrodas iedzinējos ar 0-1. Otro pusfināla spēli BK Jelgava/LLU aizvadīs jau šo piektdien, kad dosies izbraukumā uz Ķekavu. Spēles sākums plkst.20:00. Spēli tiešraidē varēs skatīties arī «Facebook» lapā «SportsTV.lv».

Atgādinām, ka pusfinālā cīņa ritēs līdz kādas komandas 2 uzvarām. Gadījumā, ja būs vajadzīga trešā spēle, datums tiks saskaņots nedēļas beigās.