BK Jelgava/LLU nodrošina vietu pusfinālā

BK Jelgava/LLU piektdienas vakarā izbraukumā aizvadīja otro LBL2 ceturtdaļfināla spēli, kurā ar 79:71 uzvarēja Ventspils Augstskolu. Līdz ar otro uzvaru ceturtdaļfināla spēlēs jelgavnieki ir nodrošinājuši vietu pusfinālā, kur tiksies ar BK Ķekava.

1/4 sākumā abas komandas spēli aizvadīja punkts punktā, līdz pirmajam pārtraukumam mūsējiem panākot +5 (17:12). 2/4 sākumā BK Jelgava/LLU ieguva +9, kuru turpinājumā mājinieki spēja reducēt līdz 3 punktu attālumam, tomēr līdz puslaika pārtraukumā mūsējie spēja atgriezties pie +9 (38:29). 3/4 pirmajā pusē jelgavnieki ieguva +14 pārsvaru un, lai arī ventspilnieki līdz nogriežņa beigām mūsējie pārsvaru samazināja (63:53), nopietnu apdraudējumu jelgavniekiem viņi neradīja. Pēdējā spēles ceturtdaļā komandas parūpējas par intrigu uz laukuma – ventspilnieki nepilnu 5 minūšu laikā samazināja mūsējo pārsvaru līdz +3. Lai arī mūsu komanda laukumā nerādīja savu labāko sniegumu, līdz spēles beigām BK Jelgava/LLU izdevās nosargāt uzvaru ar rezultātu 79:71 un izcīnīt vietu pusfinālā.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava/LLU sastāvā ar 14 punktiem, 13 atlecošajām bumbām, 4 rezultatīvām piespēlēm, 5 izprovocētām piezīmēm un 23 efektivitātes punktiem – Armands Seņkāns. Arī Andris Justovičs spēlē guvis 14 punktus, savukārt Kalvis Krūmiņš pretinieku grozā sametis 12 punktus, izcīnījis 8 atlecošās bumbas un iedevis 8 rezultatīvas piespēles, kā arī izprovocējis 5 piezīmes. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku komandā: Jānis Bērziņš (10), Toms Bitītis (8), Kaspars Neimanis (7), Reinis Avotiņš (6), Maksims Husko (5), Uldis Feldmanis (3).

Sestdienas izšķirošajā LBL2 ceturtdaļfināla spēlē starp BK Ķekava un BK Turība noskaidrojās BK Jelgava/LLU pusfināla pretinieks, kad īpaši spraigā spēlē BK Ķekava ar rezultātu 83:79 pārspēja BK Turība. Pirmo pusfināla spēli BK Jelgava/LLU aizvadīs jau otrdien Jelgavas sporta hallē plkst.20:00.