BK Jelgava/LLU ceturtdaļfinālu sāk pārliecinoši

Otrdienas vakarā Jelgavas sporta halles laukumā BK Jelgava/LLU pirmajā ceturtdaļfināla spēlē uzņēma Ventspils Augstskolas vienību. Pēc ne pārāk veiksmīgās pirmās ¼ , mūsējie  pārņēma kontroli pār notikumiem laukumā un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 102:70.

Spēles sākumu jelgavnieki iesāka apņēmīgi, pirmajās minūtēs atrodoties vadībā, tomēr 1,5 minūti līdz pirmās ¼  beigām īsā laikā viesi guva 7 punktus un pārņēma kontroli laukumā. Pēc 10 nospēlētām minūtēm rezultāts uz tablo rādīja mums nelabvēlīgu 23:27. Līdz otrās ¼  pusei mūsējie atradās 7 punktu attālumā no ventspilniekiem, taču mūsējiem izdevās lauzt spēles gaitu un līdz puslaika pārtraukumam iegūt +9 (52:43). ¾ sākumā mūsējie guva 7 bezatbildes punktus un nogriežņa turpinājumā atradās pārliecinošā vadībā, 10 minūtes līdz spēles beigām panākot jau +19 (80:61). Spēles pēdējā nogrieznī, Ventspils Augstskolas vienībai izdevās gūt tikai 9 punktus, savukārt mūsējie ar Emīla Kravinska precīzu metienu pārkāpa 100 punktu slieksni. Spēli noslēdzam ar BK Jelgava/LLU uzvaru ar rezultātu 102:70.

Jāatzīmē, ka pirmajā ceturtdaļfināla spēlē visi BK Jelgava/LLU spēlētāji guvuši punktus. Rezultatīvākais mūsu komandā ar 20 punktiem, 9 atlecošajām bumbām un 27 efektivitātes punktiem – Armands Seņkāns. Reiņa Avotiņa kontā 16 punkti, no kuriem realizēti 7/7 2 punktu metieni, 6 atlecošās bumbas un 5 izprovocētas piezīmes, savukārt Kalvis Krūmiņš guvis 14 punktus un 5 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji: Andris Justovičs (11), Uldis Feldmanis (11), Toms Bitītis (6), Kaspars Neimanis (6), Roberts Niedra (6), Jānis Bērziņš (5), Emīls Kravinskis (4), Elvis Satovskis (2).

Otro ceturtdaļfināla spēli BK Jelgava/LLU aizvadīs izbraukumā, Ventspils OC, jau piektdien, plkst.19:00. Nepieciešamības gadījumā trešā spēle tiks aizvadīta svētdien, 7.aprīlī plkst.19:00, Jelgavas sporta hallē. Ceturtdaļfinālā, tāpat kā pusfinālā un sērijā par 3. vietu, komandas cīnīsies sērijās līdz 2 uzvarām, finālā – līdz 3 uzvarām.