Mājās izcīnām drošu uzvaru LSBL

LSBL vienība BK Jelgava/BJSS svētdien aizvadīja mājas spēli, kurā Zemgales OC uzņēma Latvija U16. Mūsējās jau no 1/4 sākuma izvirzījās vadībā un visas spēles laikā to ne reizi nezaudēja, spēli noslēdzot ar pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 92:60.

1/4 sākumā BK Jelgava/BJSS atklāja rezultātu un izvirzījās vadībā ar 6:0, 10 spēles minūšu laikā savu pārsvaru palielinot līdz +8 (26:18). 2/4 mūsējās vēl joprojām kontrolēja notikumus laukumā, līdz puslaika pārtraukumam panākot jau drošu +19 (54:33). Arī 3/4 Latvija U16 nespēja mainīt spēles gaitu un apstādināt jelgavnieču spēli, pirmspēdējo nogriezni noslēdzot ar 69:47. Noslēdzošajā ceturtdaļā spēles gaita nemainījās un jelgavnieces svinēja pārliecinošu uzvaru ar +32 (92:60).

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 19 punktiem un 7 atlecošajām bumbām – Diāna Brunava, savukārt 14 punktus un 7 atlecošās bumbas sakrājusi Enija Ķīvīte. Alise Karlsone spēlē pret Latvija U16 guvusi 12 punktus. Jāatzīmē Diānas Dudes papildus 6 punktiem izcīnītais iespaidīgais 17 atlecošo bumbu un 24 efektivitātes punktu guvums. Pārējās punktu guvējas: Marta Milta (11), Annija Ķergalve (9), Inga Staņuna (8), Dace Blūma (5), Undīne Laugale (3, Ieva Stallīte )3), Katrīna Kārkle (2).

LSBL vienība BK Jelgava/BJSS nedēļas nogalē dosies izbraukumā, kur aizvadīs spēles pret Igaunijas vienībām – svētdien, 10.martā plkst.14:30 tiekoties ar G4S Noorteliiga, savukārt pirmdien, 11.martā plkst.15:00 aizvadot spēli pret Audentese Spordiklubi. Mūsu LBL2 vienība BK Jelgava/LLU nākamo un pēdējo spēli pamatturnīrā aizvadīs piektdien, 8.martā, kad savā laukumā Jelgavas sporta hallē uzņems Valmiera Glass/Via-2 vienību. Spēles sākums, kā ierasts, plkst.20:00.