Aizvadītajā nedēļas nogalē – 2 zaudējumi

Aizvadītās nedēļas piektdienā un sestdienā BK Jelgava komandas aizvadīja 2 mājas spēles, kurās abās diemžēl nācās atzīt viesu pārākumu. Piektdienas vakarā uz laukuma LBL2 komanda BK Jelgava/LLU tikās ar BK Līvānu stikls vienību, kurai piekāpās vien ar 1 punkta starpību (86:87). Savukārt LSBL komanda BK Jelgava/BJSS sestdien aizvadītajā spēlē ar rezultātu 69:78 piekāpās Igaunijas komandai G4S Noorteliiga.

Piektdienas LBL2 spēlē jau no pirmās spēles minūtes bija skaidrs, ka Līvānu vienība uz Jelgavu atbraukusi pēc uzvaras – pirmās ceturtdaļas beigās jelgavniekiem bija 6 punktu deficīts, tomēr līdz nogriežņa beigām mūsējiem izdevās to minimizēt līdz 1 punkta starpībai (20:21). Otrajā ceturtdaļā spēle ritēja punkts punktā, abas komandas pamīšus mainīja vadību, tomēr līdz puslaika pārtraukumam BK Jelgava/LLU bija uzkrājuši +4 (43:39). Trešajā spēles nogrieznī jelgavniekiem neveicās spēle aizsardzībā un viesi visu ceturtdaļu spēja noturēt iniciatīvu, 10 minūtes līdz spēles beigām esot vadībā ar 67:60. Spēles pēdējā ceturtdaļa tika aizvadīta, abām komandām spraigi cīnoties par katru laukuma centimetru – spēles 37.minūtē mūsējie spēja panākt rezultāta izlīdzinājumu, tomēr BK Līvānu stikls ātri vien atguva vadību. 49 sekundes līdz spēles beigām Andris Justovičs ar precīzu 3 punktu metienu samazināja starpību līdz 2 punktiem, tomēr turpinājumā sekoja vairāki neprecīzi metieni no jelgavnieku puses. 14 sekundes līdz spēles beigām BK Līvānu stikls saņem piezīmi, diemžēl šoreiz iemetam tikai 1 no 2 soda metieniem. Rezultātā neizmantojam vairākas izdevības mainīt spēles gaitu un noslēdzam spēli ar sāpīgu un minimālu zaudējumu (86:87).

Rezultatīvākais spēlētājs jelgavnieku rindās – Armands Seņkāns ar 18 punktiem un 4 atlecošajām bumbām. Kalvim Krūmiņam – 13 punkti, 8 rezultatīvas piespēles un 4 atlecošās bumbas, savukārt 12 punkti, 6 atlecošās bumbas un 6 izprovocētas piezīmes Andrim Justovičam. Pa 10 punktiem Jānim Bērziņam un Uldim Feldmanim, kurš izcīnījis arī 8 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava/LLU: Kaspars Neimanis (6), Salvis Mētra (5), Reinis Avotiņš (5), Toms Bitītis (4), Maksims Husko (3).

Savukārt sestdienas vakarā uz laukuma stājās BK Jelgava/BJSS komanda, kura tikās ar Igaunijas vienību G4S Noorteliiga. Spēles pirmajās minūtēs komandas rādīja līdzvērtīgu sniegumu, tomēr pirmās ceturtdaļas otrajā pusē igaunietes bija uzkrājušas +4 (19:23). Arī otrajā ceturtdaļā pēc vairākkārtējas vadības maiņas +2 pārsvars viesiem (41:43). Līdz ¾ beigām BK Jelgava/BJSS igaunietes noķert neizdevās, noslēdzot ceturksni ar rezultātu 54:61. Pēdējās ceturtdaļas 2.minūtē mūsējās spēj rezultātu izlīdzināt un pat uz īsu brīdi izvirzīties vadībā, tomēr drīz vien igaunietes mūsējo pretestību aptur un līdz spēles beigām jelgavnieces viesus vairs nepanāk. Spēle noslēdzas ar rezultātu 69:78.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 17 punktu, 17 atlecošo bumbu un 10 izprovocētu piezīmju guvumu, kā arī 25 efektivitātes punktiem – Diāna Dude. Vita Šadrova un Alise Karlsone abas sakrājušas pa 13 punktiem un 8 atlecošajām bumbām. Pārējās punktu guvējas: Ronda Ozoliņa (8), Katrīna Kārkle (7), Dace Blūma (5), Zane Neilande (3), Undīne Laugale (2), Inga Staņuna (1).

Jau otrdien nākamo mājas spēli aizvadīs LBL2 komanda BK Jelgava/LLU, kura Jelgavas sporta hallē tiksies ar RSU vienību. Pirmajā šīs sezonas abu komandu tikšanās reizē mūsējie izcīnīja uzvaru ar rezultātu 82:69. Spēles sākums, kā ierasts, plkst.20:00. Savukārt trešdien mūsu LSBL komanda aizvadīs nākamo mājas spēli Zemgales Olimpiskajā centrā, kad tiksies ar SBK Liepāja/LSSS vienību. Sēles sākums plkst.19:00.

Atgādinām, ka vienam no uzticamākajiem BK Jelgava spēļu apmeklētājiem dāvināsim Kristapa Porziņģa oficiālos sporta apavus – adidas Pro Bounce 2018.