BK Jelgava/LLU izcīna drošu uzvaru pār Venstpils augstskolu

Piektdienas vakarā BK Jelgava/LLU aizvadīja kārtējo spēli 2018./2019.gada LBL2 sezonā, tiekoties ar Venstpils augstskolas komandu.

Līdz šai spēlei, ventspilnieki bija aizvadījuši 4 spēles un 3 no tām izcīnijuši uzvaras.

Mūsu komanda, savukārt uz laukuma devās ar bilanci 2:1.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm bija skaidrs, ka mūsējie ir apņēmības pilni revanšēties par zaudējumu pirms nedēļas Turības basketbolistiem. Līdzīgi kā iepriekšējā spēlē, pirmās ¼ sākumā mūsējiem izdevās iekrāt ievērojamu handikapu un to noturēt līdz ¼ beigām- rezultāts 21:13.

Arī spēles otrajā nogrieznī uz laukuma dominēja mūsu komanda. Nekas neliecināja par vetspilnieku iespējam mainīt spēles gaitu. Puslaika pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 43:25.

Neraugoties uz nelieliem “atslābuma brīžiem” 3. un 4. cetrutdaļās, mūsu komandai izdevās izcīnīt uzvaru. Spēles gala rezultāts 77:60.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava/LLU sastāvā ar 18 punktiem  un labāko +/- koeficientu (28) – Armands Seņkāns. Uldis Feldmanis šajā spēlē sakrājis 14 punktus, savukārt komandas kapteinim Salvim Mētram – 9 punkti, 8 atlecošās bumbas un 3 rezultatības piespēles. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku sastāvā: Maksims Husko (9), Toms Bitītis (2)+ 7 atl.b., Rimants Eņģelis (1), Reinis Avotiņš (5) + 8 atl.b., Jānis Bērziņš (7), Reinis Avotiņš (5), Kaspars Neimanis (3) ,Andris Justovičs (5), Kalvis Krūmiņš (4), Emīls Kravinskis.

Nākamo spēli mūsu LBL2 komanda aizvadīs 31.oktobrī, kad izbraukumā tiksies ar  “BJBS Rīga/KP BA/DSNbasketbolistiem. Savukārt nākošā mājas spēle jau 2.novembrī, kad 20:00 savā laukumā uzņemsim “Līvānu Stikls” komandu.

Atgādinām, ka šosezon BK Jelgava sadarbībā ar ilggadējiem draugiem Probasketball basketbola veikalu vienam no mūsu uzticamākajiem līdzjutējiem dāvinās Kristapa Porziņģa oficiālos sporta apavus – adidas Pro Bounce 2018. Vairāk informācijas meklē mūsu mājaslapā!