Izslēgšanas turnīru sākam ar 100-nieku

Ceturtdienas vakarā BK Jelgava/LLU aizvadīja pirmo izslēgšanas turnīra spēli, Jelgavas sporta halles laukumā tiekoties ar SC Mēmele/Bauskas BJSS. Visu spēli laukumā BK Jelgava/LLU bija izteikti favorīti un pirmo astotdaļfināla cīņu mūsējie noslēdza ar rezultātu 100:63, izcīnot pārliecinošu uzvaru. Atbildes spēle – jau sestdien, 24.martā, Bauskā.

Spēles pirmajā ceturtdaļā BK Jelgava/LLU rādīja teicamu sniegumu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, spēles sestajā minūtē panākot pat rezultātu 21:2. Turpinājumā Bauskas komanda spēja samazināt mūsējo pārsvaru līdz +8, noslēdzot pirmo spēles nogriezni ar rezultātu 26:18. Otrajā ceturtdaļā jelgavnieki turpināja spēlēt droši un pārliecinoši, panākot komfortablu +20 pārsvaru (50:30). Arī pēc puslaika pārtraukuma jelgavnieki viesiem nekādas atlaides nedeva – pēc trīs nospēlētām ceturtdaļām rezultāts uz tablo rādīja 79:43, savukārt spēles pēdējā minūtē ar Kalvja Krūmiņa un Andra Justoviča precīziem tālmetieniem mūsējie iekāpa “simtniekā”, noslēdzot visu spēli ar rezultātu 100:63.

Rezultatīvākais spēlētājs mūsējo rindās ar 22 punktiem, 5 atlecošajām bumbām un 4 rezultatīvām piespēlēm – Andris Justovičs. 18 punktu guvums, 10 atlecošās bumbas un 8 rezultatīvas piespēles – Kalvim Krūmiņam. Komandas kapteinis Salvis Mētra šajā spēlē sakrājis 17 punktus, 7 atlecošās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles, savukārt Uldim Feldmanim – 15 punkti un 4 atlecošās bumbas. Teicamu darbu zem groziem paveica Toms Bitītis, 3 gūtajiem punktiem pievienojot 13 izcīnītas atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji mūsējo rindās: Jēkabs Rozītis (14), Kaspars Neimanis (8), Emīls Kravinskis (3).

Rīt, 24.martā, mūsējie dosies uz Bausku, kur SC Mēmele aizvadīs atbildes spēli, kurā noskaidrosies, kura no komandām tiek ceturtdaļfinālā. Spēles sākums plkst.19:30.