BK Jelgava/LLU – par vienu punktu veiksmīgāki

Svētdienas pēcpusdienā BK Jelgava/LLU aizvadīja pēdējo LBL2 regulārā turnīra spēli, izbraukumā tiekoties ar Latvijas Universitāte/BS Rīga vienību. Saspringtā spēles galotnē pēdējā sekundē mūsējie izrāva uzvaru ar rezultātu 77:76. Jelgavnieki ar bilanci 18-4 sev ir nodrošinājuši 2.vietu turnīra tabulā, piekāpjoties vien BK Ķekava/Optibet, pret kuru piedzīvoja zaudējumu marta sākumā.

Visu spēli laukumā varēja vērot līdzīgu basketbolu – pirmās ceturtdaļa beigās rezultāts bija 19:20, mājinieki bija soli priekšā mūsējiem. Otrajā ceturtdaļā abas komandas iekrāja 15 punktus, dodoties puslaika pārtraukumā ar rezultātu 34:35 un mājiniekiem vēl joprojām atradoties 1 punkta vadībā. Trešajā ceturtdaļā veiksme mazliet vairāk bija LU/BS Rīga pusē, kā rezultātā pēc trešās ceturtdaļās mūsējiem -3 (51:54). Pēdējā ceturtdaļa tika aizvadīta spraigā cīņā, nepilnas 2 minūtes līdz spēles beigām mūsējiem esot 6 punktu deficītā. Komandas darbs un pašatdeve mūsējiem ļāva izraut uzvaru pēdējā sekundē ar precīzu Jēkaba Rozīša metienu (77:76).

Šajā spēlē jāatzīmē divi rezultatīvākie spēlētāji ar 15 punktu guvumu – Toms Bitītis, kas sakrājis arī 6 atlecošās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles, kā arī Uldis Feldmanis, kas punktu guvumu papildinājis ar 4 atlecošajām bumbām. 13 punkti, 6 atlecošās bumbas un 8 rezultatīvas piespēles Salvim Mētram. Jēkabs Rozītis šoreiz sakrājis 10 punktus, 10 atlecošās bumbas un izprovocējis 5 piezīmes. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava/LLU sastāvā: Mikus Sokolovs (8), Andris Justovičs (6), Jānis Bērziņš (5), Jānis Atelbauers (5).

Pirmo izslēgšanas turnīra astotdaļfināla spēli BK Jelgava/LLU aizvadīs mājās, Jelgavas sporta hallē, 22.martā tiekoties ar SC Mēmele/Bauskas BJSS, kas šobrīd turnīra tabulā grupā, kas cīnās par 13.-20.vietu, ierindojas 3.vietā. Spēles sākums, kā ierasts, plkst.20:00.