Turpinām uzvaru sēriju ar panākumu pret LU/BS Rīga!

Otrdienas vakarā BK Jelgava/LLU aizvadīja spēli Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas regulārās sezonas turnīrā  ar LU/BS Rīga komandu. Lai arī pirmajā ceturtdaļā spēle laukumā nevedās, mūsējie, līdzjutēju atbalstīti, spēja pārņemt vadības grožus savās rokās un izcīnīt vēl vienu skaistu uzvaru ar rezultātu 86:66.

Spēles pirmajā ceturtdaļā LU/BS Rīga prata apspēlēt mājiniekus, spēles nogriezni noslēdzot ar rezultātu 21:25, tomēr jau otrajā ceturtdaļā jelgavnieki spēja lauzt spēles gaitu un panākt 17 punktu pārsvaru, ceturtdaļu noslēdzot ar 48:31. Turpmākajā spēlē BK Jelgava/LLU rīdziniekus turēja drošā attālumā, trešo ceturtdaļu noslēdzot ar 66:52, savukārt visu spēli uzvarot ar +20 (86:66).

Rezultatīvākais spēlētājs mūsu komandā ar 16 punktiem un 11 atlecošajām bumbām – Jēkabs Rozītis. Jānis Bērziņš pretinieku grozā sametis 15 punktus, savukārt Uldim Feldmanim – 13 punktu guvums un 4 atlecošās bumbas. Arī Andris Justovičs iekrājis 13 punktus. Kaspars Neimanis spēlē izcēlies ar 11 punktiem, komandas kapteinim Salvim Mētram šoreiz 10 punkti un 6 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji mūsu komandā: Kalvis Krūmiņš (6), Edijs Frīdmanis (2).

Nākamo spēli mūsējie aizvadīs jau piektdien, 12.janvārī, kad izbraukumā tiksies ar Rīgas Stradiņa universitātes komandu. Spēles sākums plkst.19:30.