BK Jelgava/LLU sagrauj OC Limbaži

Jau sesto uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2.divīzijas pirmā apļa spēlēs izcīnījusi BK Jelgava/LLU. Šoreiz 14.novembra vakarā Jelgavas sporta halles laukumā mūsējiem pretī stājās OC Limbaži, kurus mājinieki sagrāva ar rekordlielu 40 punktu starpību (105:65).

Arī pirmajā abu komandu savstarpējā spēlē, 13.oktobrī, uzvaru svinēja jelgavnieki – tad Olimpiskajā centrā Limbaži BK Jelgava/LLU mājiniekus pārspēja ar rezultātu 84:80. Atšķirībā no pirmās spēles, kad pēc pirmā puslaika jelgavnieki vēl bija iedzinējos, šoreiz jau no pirmajām minūtēm BK Jelgava/LLU parādīja pārliecinošu sniegumu uzbrukumā, pirmajā spēles nogrieznī iekrājot 9 punktu pārsvaru (27:18). Otrās ceturtdaļas laikā spēles liktenis lielā mērā tika izlemts, jelgavniekiem panākot 25 punktu pārsvaru un rezultātu 58:33. Pēc puslaika pārtraukuma Jelgavas komanda laukumā turpināja rādīt pārliecinošu sniegumu, savukārt viesi atspēlēties nespēja, tādējādi jelgavnieki svinēja šosezon pārliecinošāko uzvaru ar rezultātu 105:65.

Šajā spēlē BK Jelgava/LLU spēlētāji aizvadījuši īpaši rezultatīvu spēli – 18 punktus, 10 rezultatīvas piespēles un 6 atlecošās bumbas savai komandai izcīnījis Salvis Mētra. 18 punkti arī Jēkabam Rozītim, ko papildina arī 2 atlecošās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles. Andris Justovičs pretinieku grozā sametis 14 punktus, rezultatīvu spēli aizvadījis arī Toms Bitītis, gūstot  13 punktus un 4 atlecošās bumbas, savukārt Jānim Bērziņam un Kasparam Neimanim katram pa 11 punktiem. Uldis Feldmanis savai komandai izcīnījis 10 punktus  un 7 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava/LLU: Emīls Kravinskis (6), Toms Ziemelis (2), Kalvis Krūmiņš (2).

Nākamo spēli BK Jelgava/LLU aizvadīs mājās, 21.novembrī, kad Jelgavas sporta hallē uzņems Ventspils Augstskolas komandu, kura mūsējiem sagādājusi pirmo un vienīgo zaudējumu šosezon. Spēles sākums plkst.20:00.