Atgriežamies uz panākumu takas

Pirmo uzvaru 2017.gadā izcīnījis BK Jelgava, kas Latvijas Basketbola līga (LBL) 2.divīzijas TOP12 turnīra spēlē savā laukumā pārliecinoši ar 93:71 apspēlēja Līvānus.

Pēc neveiksmes Valmierā, kur gada pirmajā cīņā ar 84:86 tika piedzīvots sāpīgs zaudējums Valmiera Glass ViA Basketbols, mačā ar Līvāniem jelgavnieki bija neapšaubāmā favorīta statusā. Tiesa šo parākumu, kas sākotnēji bija tikai uz papīra, vajadzēja apliecināt arī uz laukuma. Spēles pirmajā nogrieznī īsti tas neizdevās, jo uz mūsējo rezultatīvo spēli pretinieki spēja atbildēt arī ar to pašu, mača pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar 22:18. Rezultatīva spēkošanās turpinājās arī otrajā ceturtdaļā, kurā mūsējie pretinieku grozā sabēra pat 34 ačus, tiesa savēja ielaida 25, kas puslaikā ejot deva +13 (56:43). Iegūtais pārsvara mača otrajā nogrieznī veiksmīgi tika vēl vairāk palielināts, kas ļāva pie teikšanas tikt visiem 12 pieteiktajiem spēlētājiem. Noslēgumā jelgavniekiem pārliecinoša uzvara ar 93:71 (22:18, 34:25, 12:13, 25:15).

Mūsējo rindās Īpaši produktīva spēle padevās komandas kapteinim Edgaram Krūmiņam, kurš tādejādi reabilitējās par ne pārāk sekmīgo maču Valmierā. Krūmiņa rēķinā iespaidīgs double double – 26 punkti un 18 atlēkušās bumbas. Viņa kontā arī seši izprovocēti noteikuma pārkāpumi, 4 piespēles, kas summā deva iespaidīgu +41 efektivitāti. Jāpiebilst, ka ar vidējo efektivitāti +26,5 mūsējo kapteinis šobrīd ir visas līgas efektīvākais spēlētājs.

Pārējie punktu guvēji: Elksnis 18, A.Justovičs 16, Atelbauers 12, Bērziņš 7, G.Justovičs 6, Bitītis 5, Gržibovskis 2, Husko 1.

Nākošo čempionāta spēli jelgavnieki aizvadīs jau šo piektdien, kad savā laukumā, Jelgavas Sporta hallē, uzņems RTU vienību. Spēles sākums plkst. 19.30.

Nāc un atbalsti savas pilsētas komandu. Visi par Jelgava.