Mārtiņš Gulbis turpinās vadīt basketbola klubu „Jelgava”

Otro sezonu pēc kārtas Basketbola kluba „Jelgava” sastāvā galvenā trenera amatā darbosies perspektīvais basketbola speciālists Mārtiņš Gulbis, kura vadībā pērn jelgavnieki tikai par mata tiesu palika aiz „Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL)čempionāta  izslēgšanas spēlēm.

„Esmu priecīgs par iespēju šeit turpināt strādāt. Jau aptuveni mēnesis ir pagājis, kopš esam sākuši gatavoties jaunajai sezonai. Droši varu apgalvot, ka ir uzņemts pareizais kurss,” stāsta BK „Jelgava” galvenais treneris Mārtiņš Gulbis. „Esam aizvadījuši ļoti intensīvus treniņus, kas reizē izvērtās arī kā puišu raksturu pārbaude. Saprotu, ka šis periods vīriem nav bijis tas vieglākais viņu dzīvē, taču esmu apmierināts ar spēlētāju attieksmi treniņos un līdz šim sasniegto rezultātu. Tas noteikti kalpos kā labs pamats sezonas sākumam.”

24 gadus vecā basketbola trenera vadībā „Jelgavas” vienība „Aldaris” Latvijas Basketbola līgā aizvadītajā sezonā izcīnīja 13 uzvaras un piedzīvoja 18 zaudējumus. Savukārt šajā vasarā M.Gulbis Latvijas U16 kadetu izlases sastāvā Eiropas čempionātā darbojās kā viens no galvenā trenera asistentiem.

2015./2016.gada sezonā klubā galvenā trenera M.Gulbja asistenti būs jelgavnieki Gatis Justovičs, kurš šajā amatā darbojās pērn un Jānis Tiltiņš. Par basketbolistu veselību turpinās rūpēties  Edgars Šeins.

Komandas gatavošanās procesā BK „Jelgava” 8.septembra vakarā Jelgavas sporta hallē aizvadīja pirmo pārbaudes spēli, tiekoties ar LBL 2.divīzijas komandu no Limbažiem. „Jelgavas” basketbolisti svinēja uzvaru mačā ar 88:70.

 

Pārbaudes spēle basketbolā

Jelgavas sporta halle, 8.septembris

BK „Jelgava” – „OC Limbaži” 88:70 (15:16, 29:24, 29:18, 15:12)

Jelgava: K.Gludītis 20+3pb, R.Zēbergs 17+6ab+3pb, J.Atelbauers 16+8ab, Šuliauskas 10+7rp, Čavars 9+7ab, M.Šteinbergs 7, J.Bērziņš 4, M.Husko 3, A.Justovičs 2, R.Opaļevs, N.Kļaviņš.