“Jelgavas” basketbolistiem spoža uzvaru pār “Barons/LDz”

28.martā “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas izbraukuma spēlē BK “Jelgava” pārliecinoši pieveica “Barons/LDz” ar 90:67, sperot vēl soli tuvāk play-off robežai, jeb labāko sešu komandu pulkam. Par mača rezultatīvāko spēlētāju kļuva jelgavnieku saspēles vadītājs Kristaps Pļavnieks, kurš sakrāja 24 punktus.

“Aizvadījām ļoti labu spēles otro ceturtdaļu, kad arī veicām izrāvienu 19:0, neļaujot mājiniekiem gūt punktus deviņos uzbrukumos pēc kārtas. Tomēr spēles otrajā daļā nedaudz atslābām. Ja vēlamies būt labāko sešu komandu pulkā šādā līmenī jānospēlē visas četras ceturtdaļas,” pēc spēles spriež BK “Jelgava” galvenais treneris Mārtiņš Gulbis. “Par uzvarēto spēli esmu priecīgs, taču jau otrdien mums ir jātiekas ar ļoti nopietnu pretinieku, “Liepāja/Triobet” komandu, tādēļ nedrīkst zaudēt koncentrēšanos un jācīnās tālāk!”

Lielisks sniegums šajā spēlē Kristapam Pļavniekam, kurš uzbrukumā bija neapturams, gūstot 24 punktus, turklāt uzrādīja ļoti augtu metienu precizitāti, realizējot 9/10 no divpunktu metienu zonas un 2/4 no tālās distances.

Sezonas rezultatīvāko spēli aizvadīja aizsargs Rihards Lomažs, kurš guva 18 punktus, bet Salvis izcēlās ar 14 gūtajiem punktiem.

Viesu rindās Kaspars Kambala nospēlētās 16 minūtēs guva 22 punktus un izcīnīja 9 bumbas zem groziem, otrajā puslaikā sagādājot pamatīgas nepatikšanas mūsu garajiem spēlētājiem, taču viens nav karotājs un Kambalas iznāciens noslēdzās ar viņa divām nopelnītajām nesportiskajām piezīmēm. Divas minūtes līdz mača beigām Kambala bija spiests pamest sporta zāli.

Pēc izcīnītās uzvaras BK “Jelgava” joprojām atrodas 7.pozīcijā, vēl vairāk samazinot atstarpi starp “Baronu”, kas atrodas vietu augstāk.

“Jelgavas” komandai regulārajā čempionātā jāaizvada vēl trīs spēles un nākamā paredzēta jau otrdien, 31.martā izbraukumā pret liepājniekiem.