“Jelgavas” basketbolistiem pārliecinoša uzvar pār “Saldus” vienību

4.martā basketbola klubs “Jelgava” “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) izbraukuma spēlē ar pārliecinošu rezultātu 77:55 apspēlēja BK “Saldus”, izcīnot 11.uzvaru šajā sezonā. Iespaidīga statistika jelgavnieku rindās Denisam Krestiņinam, kurš guva 14 punktus un savāca 17 atlecošās bumbas, taču mača gaitā guva kājas savainojumu.

“Pēc puslaika, kad atradāmies vadībā ar nelielu punktu skaitu treneris Mārtiņš Gulbis ģērbtuvē atrada īstos vārdus, lai mūs motivētu un noskaņotu enerģiskai spēlei aizsardzībā. Spēles otrajā puslaikā tas arī izdevās, tādēļ spējām lauzt tās gaitu,” pēc mača stāsta komandas kapteinis Salvis Mētra. “”Saldus” komanda vienmēr spēlē labāk savā laukumā. Bijām tam gatavi. Lielu artavu šajā mačā deva tieši Krestiņins.”

Spēlē pret “Saldu” ceļa traumas dēļ nepiedalījās ukraiņu centra spēlētājs Aleksandrs Cikaļuks, savukārt spēles izskaņā potītes traumu guva “Jelgavas” komandas līderis Deniss Krestiņins, kurš nospēlētājās 30 minūtēs pamanījās gūt 14 punktus, izcīnīt 17 atelcošās bumbas un izprovocēt astoņus pretinieku pārkāpumus.

Abi komandas veterāni Agnis Čavars un Salvis Mētra katrs pievienoja vēl pa 12 punktiem.

Jāatzīmē, ka Mārtiņa Gulbja un Gata Justoviča vadītie vīrie pārliecinoši uzvarējā cīņā par atlecošajām bumbām 41:32 un visā spēlē izdarīja 16 rezultatīvas piespēles, pret saldenieku sešām.

Pēc izcīnītās 11.uzvaras LBL regulārajā čempionātā BK “Jelgava” nostiprina septīto pozīciju desmit komandu konkurencē un saglabā reālas iespējas pacīnīties par iekļūšanu sacensību izslēgšanas spēlēs.

“Sezona nav galā. Turpināsim iesākto. Centīsimies demonstrēt kvalitatīvu basketbolu un pēc sezonas raudzīsim, cik sekmīga mums tā izdevusies. Priekšā vēl ir vairākas ļoti nozīmīgas spēles, ” piebilst S.Mētra.

Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 11.martā, kad Jelgavas sporta hallē, Mātera ielā 44a tiksies ar turnīra tabulas kaimiņiem, 8.vietas ipašnieci BK “Valmiera”. Spēles sākums plkst. 19.00. Šī spēle arī tiks translēta video tiešraidē Best4Sport interneta vietnē.