“Jelgava” atspēlējas no -19, taču nespēj pieveikt “Jūrmala/Fēnikss”

Pēc ilgākas pauzes “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas kalendārā, basketbola klubs “Jelgava” 29.novembrī izbraukumā spēlē ar 87:91 piekāpās “Jūrmala/Fēnikss”, piedzīvojot astoto zaudējumu sezonā.

Jelgavniekiem pagalam nesekmīga izdevās spēles otrā ceturtdaļa, kurā tika gūti tikai atoņi punkti un jūrmalnieki vienu brīdi sasniedza 19 punktu pārsvaru, kuru nācās atspēlēt mača otrajā puslaikā.

“Varu uzslavēt savu komandu par spēles otro puslaiku. Ar tādu pašatdevi un cīņassparu jāaizvada visas 40 minūtes spēlē,” pēc spēles vērtē BK “Jelgava” galvenais treneris Mārtiņš Gulbis.

Trešajā ceturtdaļā viesiem izdevās septiņus punktus atspēlēt, savukārt spēles pēdējā nogrieznī pateicoties Kristapa Pļavnieka un Jāņa Bērziņa pūlēm rezultāta starpību izdevās samazināt līdz -4, tomēr gaužām zemā metienu precizitāte pievīla mūsu komandu un liedza pacīnīties par uzvaru spēlē.

“Mēs šovakar izpildījām 42 soda metienus, garām raidot 16 no tiem. Mēs piespiedām pretiniekus ļoti bieži pārkāpt noteikumus, taču nespējām realizēt soda metienus ar pietiekami augstu precizitāti. Spēlētājiem jānotic saviem spēkiem jau pirms spēles un jācīnās no zvana līdz zvana, tad mēs šadas sīvās spēles spēsim uzvarēt,” tā M.Gulbis.

BK “Jelgava” sastāvā ar double-double izcēlās Denis Krestiņins, kurš guva 20 punktus, izcīnīja 11 bumbas zem groziem un pretiniekus uz pārkāpumu izprovocēja deviņas reizes. Kristaps Pļavnieks sakrāja 24 punktus, bet Jānis Bērziņš atzīmējās ar 12 gūtajiem punktiem, desmit no tiem gūstot spēles ceturtajā ceturtdaļā.

“Jelgavas” sastāvā šajā spēlē vēl nepiedalījās Dāvis Geks, kurš nesen kā sadziedējis pēdas traumu.

Nākamo spēli mūsu komanda aizvadīs 13.decembrī, kad izbraukumā Mārupes sporta centrā plkst. 18.30 tiksies ar “Barons/LDz” vienību.