BK “Jelgava” izcīna pirmo uzvaru savā laukumā

29.oktobrī Zemgales olimpiskajā centrā basketbola klubs “Jelgava” “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas spēlē ar 88:69 apspēlēja BK “Saldus”, izcīnot otro uzvaru sezonā. Uzvarētāju labā lietuvietis Denis Krestinins guva 18 punktus un izcīnīja septiņas atlecošās bumbas.

“Pirms spēles rūpīgi veicām “Saldus” spēļu video ierakstus un kārtīgi sagatvojām mājas darbu. Lai arī spēles sākums bija nedrošs, otrajā ceturtdaļā laukumā devās galvenie spēki, pārņemot vadības grožus,” stāsta BK “Jelgava” treneris Gatis Justovičs. “Otrajā ceturtdaļā pārliecinoši uzvarējām cīņā par atlecošajām, bumbām, ļaujot viesiem vien tikt pie trijām. Spēles izskaņā viesu komandas spēlētāji sāka pagurt, ko veiksmīgi izmantojām. Uzskatu, ka viena no galvenajām panākuma atslēgām bija “Saldus” uzbrukuma līdera Prestona Medlina apturēšana, ko sekmīgi paveicām, ļaujot amerikāņu leģionāram vien gūt trīs punktus mačā.”

BK “Jelgava” sastāvā rezultatīvākais spēlētājs bija Denis Krestinins, kurš izcēlās ar 18 punktiem, savukārt Rihards Ginters guva 16, realizējot piecus no pieciem tālmetieniem. Spēka uzbrucējs Agnis Čavars sakrāja double-double – 11 punkti un 10 atlecošās bumbas, kā arī atdeva sešas rezultatīvas piespēles.

Viesu rindās Roberts Freimanis guva 18, bet jelgavnieks Andris Justovičs mača protokolā atzīmējās ar 16 punktiem.

Pēc aizvadītās spēles jelgavnieki “Aldaris” LBL turnīra tabulā 10 komandu konkurencē ar divām uzvarām un pieciem zaudējumiem saglabā astoto pozīciju. Septītajā vietā atrodas “Valmiera”, kurai ir divas uzvaras un trīs zaudējumi.

Nākamo spēli BK “Jelgava” aizvadīs sestdien, 1.novembrī, kad savā laukumā tiksies ar basketbola klubu “Valmiera”. Spēles sākums plkst. 17.00

“Aldaris” Latvijas Basketbola līga

29.oktobris

BK “Jelgava” – BK “Saldus” 88:69 (16:23, 30:14, 23:17, 19:15)

Jelgava: Denis Krestinin 18+7ab, Rihards Ginters 16+6ab, Salvis Mētra 13,+6ab  Agnis Čavars 11+10ab+6rp, Kristaps Pļavnieks 11+5rp, Rihards Pāže 9, Oskars Liepiņš 5, Dāvis Geks 4, Aleksandrs Kosenkov 1, Jānis Bērziņš 3pb, Toms Bitītis.

Informāciju sagatavoja

BK “Jelgava” pārstāvis

Jānis Tiltiņš,

Mob.tel.: 25150705

e-pasts: [email protected]